אבטחת מידע וסייבר לימודים

דצמבר 12, 2021

אין תגובות

עולם אבטחת המידע הוא עולם מרתק, אשר מצריך הרבה משיכה לתחום, מצד מומחים ואנשים אשר עוסקים בו. הבנה ושליטה בכל הקשור בתחום זה של מערכות מידע וסייבר, מאפשרים יציבות בשוק העבודה בהייטק ולכן רבים מעדיפים להירשם קורס מגן סייבר מאשר קורס אחר בעולם ההייטק. שכר הולם והתקדמות מקצועית יחד עם הטכנולוגיה המתפתחת ומתחדשת עם כל יום שעובר. הדרך הבטוחה ביותר להיכנס לתחום זה היא במסגרת לימודי אבטחת מידע וסייבר.

חשיבות אבטחת מידע וסייבר בעידן הדיגיטלי

העידן בו אנו חיים הוא עידן דיגיטלי, בו הכול ממוחשב ומידע רב זורם ברשת האינטרנט. מרבית העסקים כיום מתנהלים ומעבירים מידע באמצעות האינטרנט. בין אם זה בתחומי הארגון ובין אם זה מחוצה לו, באמצעות מיילים, וכדומה. נושא אבטחת המידע הוא נושא חשוב מאין כמוהו. יש לדאוג שמידע הנמצא ברשת הפנימית של הארגון לא ידלוף החוצה, למנוע נזק למערכות המחשוב על ידי החדרת וירוסים וכדומה. 

מהי אבטחת מידע וסייבר?

 1. הגנה מפני שינויים זדוניים של המידע, או השמדתו. בעיקר שימוש לרעה במידע שנגנב.
 2. סודיות. שמירה על סודיות על ידי הגבלת גישה או חשיפה, כולל הגנה על פרטיות וזכויות קניין.
 3. שמירה על זמינות ויעילות הגישה אל המידע בכל זמן נתון.

עקרונות אלו מייצגים את היכולת להגן על מערכות המידע השונות, מפני מתקפות חיצוניות וזדוניות. והתאוששות מהירה במקרה של נפילות חשמל ותקלות בכונן הקשיח. אבטחת מידע צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל ארגון שנשען על טכנולוגיה דיגיטלית – את הסיבה לכך תלמדו בהרחבה בלימודי סייבר במכללה. אנשי אבטחת מידע וסייבר צריכים להיות מקצועיים ואמינים, וקיימת חשיבות מרובה להכשרתם במסגרת לימודי אבטחת מידע וסייבר. בלימודים אלו, הם מקבלים את כל הכלים להתמודדות במצבים של פריצות, וירוסים, נפילות מתח וגניבות מידע.

מדוע כדאיים כל כך לימודי אבטחת מידע וסייבר במכללת איקום?

מכללת איקום היא מכללה שבה ניתן ללמוד אבטחת מידע וסייבר, בצורה מקצועית ומעמיקה. תוך כדי שימת דגש על דברים. כמו למשל – שמירה על פרטיות העסק, עמידה מול סכנות פריצה. ומתן מענה הולם לכל בעיה שמתעוררת בתחום המחשוב והגנה המידע הקיים בארגון בו עובדים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר