אבטחת מידע וסייבר קורס

אפריל 22, 2023

אין תגובות

קורס אבטחת מידע וסייבר נועד להכשיר אנשי מקצוע בתחום. מי שסיים את הקורס יכול להתחיל לחפש עבודה במגוון רחב של תפקידים, בשלל ארגונים וחברות. בזכות זה, אתם יכולים לנווט את מסלול הקריירה שלכם בתוך הענף בהתאם למה שמעניין אתכם.

בקצרה על תפקיד אבטחת מידע וסייבר

תתארו לכם מצב שבו כל המידע שקיים עליכם ברשת יפסיק להיות מוגן ופרטי, אלא יופץ בכל העולם. סיסמה לאתר של הבנק, פרטים של כרטיס האשראי, מידע רפואי חסוי וכדומה, הכל מפורסם והופך להיות גלוי לעיני כל. אין ספק שמדובר בחוויה לא נעימה, תצטרכו להחליף סיסמה, אולי לבטל כרטיס אשראי ותאבדו חלק מהפרטיות הרפואית שלכם, אבל זו לא תהיה פגיעה אנושה בפעילות שלכם.

לעומת זאת, אם אתם חברה, המידע שמפורסם עליכם יכול לגרום לקריסה מוחלטת של הפעילות העסקית. המטרה של מומחי אבטחת מידע וסייבר היא להגן עלינו מפני פגיעה של גורמים עוינים, שיכולות להיות להם מטרות ואג'נדות שונות, החל מדרישות כופר ועד לפעילות אנטישמית.

אבטחת מידע וסייבר קורס
מטרות קורס אבטחת מידע וסייבר

כדי לדעת איך האקרים או גורמים עוינים אחרים יכולים לפגוע במערכת ממוחשבת, צריך ללמוד את הנושא לעומק. איך פורצים מערכת אבטחה, באיזה אופן אפשר לזהות נקודות תורפה, מה צריך בשביל לנתח אירוע אבטחה ואילו מסקנות ניתן להסיק מכך. כל הנושאים האלו ועוד רבים אחרים, נלמדים בקורס אבטחת מידע בענן.

יתרונות קורס אבטחת מידע וסייבר

הקורס יכשיר אתכם לעבוד באחד התחומים המרגשים, החדשניים והמתפתחים ביותר בכל תעשיית ההייטק. מי שמסיים את הקורס בהצלחה יכול להתקבל לעבודה בחברות מובילות ולעסוק במשימות חשובות ביותר. אנחנו במכללת איקום מזמינים אתכם להצטרף לקורס הסייבר ואבטחת המידע המתקדם שלנו, בהיקף של 360 שעות לימוד ועם המרצים המובילים בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר