איך להיות דאטה אנליסט

דצמבר 13, 2022

אין תגובות

קורס מנתח נתונים במכללת Ecom

מנתח נתונים (דאטה אנליסט – Data Analyst) הוא אדם שחוקר נתונים לעומק, ועל בסיס הניתוח שלו עוזר לארגון לקבל החלטות שונות. הוא צריך לדעת להתמודד עם מערכי נתונים מורכבים, להבין אותם ולמצוא בהם מגמות ודפוסים. אם שאלתם את עצמך "איך להיות דאטה אנליסט?" — במכללת איקום יש קורס אנליסט סייבר מקיף ומקצועי שילמד אותך בדיוק את זה.

קורס דאטה אנליסט

הקורס שלנו במכללת Ecom מכסה את כל מה שאתם צריכים לדעת בתחום ניתוח הנתונים.
בקורס המקוון שלנו תלמדו איך לאסוף ולפרש נתונים, כמו גם איך להשתמש בשיטות סטטיסטיות כדי להסיק מסקנות מהנתונים האלו. בנוסף, תלמדו גם כיצד להשתמש ב-Excel ובתוכנות אחרות כדי להמחיש מערכי נתונים, ואיך להעביר את הממצאים שלכם לאחרים בצורה יעילה. בסופו של הקורס, תהיו מוכנים לחפש משרה כמנתחי נתונים במספר תעשיות, כולל בהייטק כמובן.

איך להיות דאטה אנליסט

 

מה לומדים בקורס דאטה אנליסט?

קורס הדאטה אנליסט שלנו נועד לתת לסטודנטים את הכישורים הדרושים להם לעבודה בתחום ניתוח הנתונים. בקורס של מכללת איקום תלמדו מגוון רחב של נושאים, כמו איסוף נתונים רלוונטים והתעלמות מ"רעשי רקע", עיבוד וניתוח של נתונים לפי הצורך ועוד.
תלמדו גם איך להשתמש בתוכנות שונות בהן ארגונים וחברות משתמשות. בנוסף, הקורס יכסה עקרונות של הדמיית נתונים, כך שתכלו להעביר ביעילות את הממצאים שלכם לאנשים אחרים, כמו המנהלים והקולגות שלכם. המטרה היא לתת לכם בסיס גדול וחזק בניתוח נתונים כדי שתוכלו ליישם את כישוריכם בעבודה בתחום.

מנתח נתונים — מקצוע לחיים

קורס מנתח נתונים במכללת Ecom יכול להיות נקודת הפריצה שלכם לעולם הטכנולוגיה.
עם מרצים מקצועיים שתמיד זמינים לכם, קהילה תומכת של סטודנטים אחרים שלומדים איתכם, ותעודה רשמית ממכללת הייטק מוסמכת — מכללת איקום תעזור לכם להתחיל את הקריירה שלכם ברגל ימין.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר