איפה הכי כדאי ללמוד הייטק?

ספטמבר 27, 2023

אין תגובות

אז איפה הכי כדאי ללמוד הייטק? מדובר בשאלה לא פשוטה בכלל, ואולי גם מעט לא מדויקת, שכן הייטק הוא תחום שחולש על המון תפקידים שמרכיבים אותו כמעין מטריה כללית יותר. ובכל זאת – מה חשוב לדעת אם אתם רוצים להיכנס לתחום?

נסו לדמיין מה המעסיקים שלכם ירצו

הטיפ הבא נכון לכל תחום, אבל לתעשיית ההייטק במיוחד: מעסיקים רוצים עובדים מיומנים, ולא עובדים משכילים על הנייר. כלומר, אם תהיו בעלות ובעלי ניסיון, תהיו עדיפים פי כמה על אדם עם תואר בתחום אך חסר כל ידע מעשי. לכן, חשוב מאוד ללמוד במקום שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה כמה שיותר מהר, וכך לצבור את הניסיון הדרוש למציאת העבודה שאתם חולמים עליה.
בנוסף, נסו ללמוד במקום שיוכל להשאיר אתכם מעודכנים ומקצועיים גם אחרי שהלימודים הפורמאליים יסתיימו, כך שתוכלו להיחשב למבינים יותר בחברה בה תעבדו, ובאופן זה גם לקבל קידומים מהירים יותר.

איפה הכי כדאי ללמוד הייטק?
הרשת החברתית האקדמית

כדי לענות על הצרכים העולים מהשוק, הקימה מכללת איקום למקצועות ההייטק והדיגיטל בישראל את הרשת החברתית האקדמית. מדובר ברשת דומה ללינקדין בהיבט של יצירת קשרים מקצועיים למציאת עבודה, אך שגם בעלת דמיון לקמפוס דיגיטלי של ממש.
הרשת האקדמית מאפשרת לקבל תכנים מקצועיים ולהתפתח מבחינה אישית ומקצועית גם בסיום לימודי הייטק מומלצים, וכך למנף את הידע ולהפוך לבעלי מומחיות יותר ויותר גדולה במקביל לעבודה עצמה. מדובר ביתרון אדיר שמקנה למי שמנצל אותו מקפצה אדירה לעבר משרות בכירות.

מה עוד חשוב?

אכן, כדאי לענות על השאלה: איפה הכי כדאי ללמוד הייטק? בהחלט יש לקחת בחשבון עוד מספר גורמים, בהם משך הלימודים, שכר הלימוד, קיום או אי-קיום של מרכז השמה, מבחני כניסה לשמירה על הרמה ואפשרות ללימודים מקוונים במקביל לקבלת ליווי אישי וחניכה.
על כל אחד מההיבטים תוכלו לקבל תשובה איכותית במכללת איקום, שתסייע לכם להפוך לנשות ואנשי המקצוע המובילים בתעשיית ההייטק בישראל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר