איפה הכי כדאי ללמוד פיתוח תוכנה?

יוני 16, 2023

אין תגובות

השוק לא במצב הכי טוב ורבים רוצים להבטיח לעצמם יתרון יחסי אל מול יתר המתחרים על המשרות הטובות שנותרו פתוחות. זהו זמן מעולה לבנות לעצמכם תשתית טכנולוגית שתקדם אתכם על פני אחרים, ונותרה רק שאלה אחת פתוחה – איפה הכי כדאי ללמוד פיתוח תוכנה?

מה חשוב כשמדברים על לימודי תוכנה?

ראשית, חשוב להבין שפיתוח תוכנה דורש השקעה, תרגול רב, נשות ואנשי הוראה מהשורה הראשונה על מנת להיות ברמה הנדרשת להשתלבות בשוק ההייטק בישראל. שנית, חשוב מאוד לבחור במקום ששומר על קשרים ישירים עם החברות והמעסיקים הגדולים, על מנת להיות בטוחים שההכשרה שאתם רוכשים ומשקיעים בה תשתלם לכם ותהיה רלוונטית לצרכי השוק כשתסיימו את הלימודים.

איפה הכי כדאי ללמוד פיתוח תוכנה?
המעטפת עושה את ההבדל

סובלנות הסגל האקדמי היא אחד הדברים הקריטיים ביותר להצלחה שלכם, ולכן כדאי ללמוד במקום שבו תוכלו לקבל יחס אישי ואנושי, על מנת שתוכלו לקבל פידבק רציני על הפרויקטים שלכם, שכן זו הדרך הטובה ביותר ללמידה.
בנוסף, כדאי מאוד לעשות את לימודי פיתוח התוכנה במקום שיאפשר לכם להישאר מעודכנים בזמן הלימודים וגם בסיומם. מתוך ההבנות האלה, שהתגבשו על ידי שיחות רבות עם מעסיקים, בוגרות ובוגרי הקורסים ועם נשות ואנשי המקצוע המובילים בתחום, נבנתה הרשת החברתית האקדמית של מכללת איקום.

יצירת יתרון יחסי

הרשת משמשת לבוגרי ובוגרות הקורסים לקבלת עדכונים מהשטח על מגמות וטרנדים חדשים שחייבים להכיר בשביל למצוא את המשרות הטובות הזמינות, ובכדי לעשות קשרים שיאפשרו למשוך אותם לאותן משרות במהירות.
בנוסף, בנתה המכללה ספריית VOD הכוללת את כל החומרים הנלמדים בקורסים, על מנת לאפשר לתרגל במהלך הקורס ואחריו, וכך לשמור על מסוגלות גבוהה ולהתכונן לפני כל ראיון. לשם כך, נבנה בהשקעה עצומה גם מערך ההשמה המוביל של מכללת איקום, שמטרתו לקדם את הבוגרות והבוגרים על פני יתר המועמדים בשוק, ועל ידי כך לאפשר להם למצוא את המשרה הראשונה והשנייה בהצלחה רבה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

תחום אבטחת המידע ממשיך להתפתח ולהיות מרכזי בעולם הטכנולוגי של היום. עם עליית האיומים הקיברנטיים והמתקפות על מערכות מידע, הביקוש למומחי אבטחת מידע נמצא בעלייה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר