איפה כדאי ללמוד קורס סייבר?

ינואר 7, 2024

אין תגובות

איפה כדאי ללמוד קורס סייבר? חשוב להבין כי תחום הסייבר הוא מגוון במיוחד, וכולל תחתיו מגוון תחומים. למשל, אבטחת מערכות מידע, קריפטוגרפיה, ניתוח חולשות אבטחה, אבטחת רשתות וענן, ועוד. לכן, קיימים סוגים רבים של קורסי סייבר, המתאימים לרמות ידע שונות ותחומי עניין מגוונים.

סוגי קורסים לפי רמת הידע

איפה כדאי ללמוד קורס מגן סייבר ואבטחת מידע? תלוי ברמת הידע, כמובן.

קורסי מבוא/ קורסים למתחילים

קורסים אלו מתאימים למתחילים וחסרי רקע. הם כוללים סקירה של הנושאים הבסיסיים, בתחומי אבטחת מערכות מידע. למשל: אבטחת ענן, אבטחת רשת ועוד.

קורסים מקצועיים

קורסים אלו, מיועדים להכשיר לרמות מקצועיות במיוחד, שיאפשר ללומדים אותם לנהל מחלקות סייבר בארגונים, ולקבל תפקידים מלאי אחריות בתחום.

קורסים לפי נושאים

בנוסף על חלוקה לפי ידע, ניתן לחלק את קורסי הסייבר לפי נושאים:

איפה כדאי ללמוד קורס סייבר?
אבטחת מערכות מידע

קורס חוקרי סייבר עוסק בהגנה על מערכות מידע מפני התקפות סייבר. למשל, חולשות אבטחה, התקפות סייבר, אבטחת נתונים, יישומים, מערכות הפעלה ורשתות.

קריפטוגרפיה

עוסק בהצפנת מידע, על מנת להגן עליו מגישה לא מורשית. כולל סקירה של אלגוריתמים ומודלים קריפטוגרפיים, הצפנה סימטרית ואסימטרית, חתימה דיגיטלית למסמכים דיגיטליים ועוד.

ניתוח חולשות אבטחה

עוסק באיתור יזום של חולשות אבטחה במערכות מידע. כולל הרחבה על סוגי חולשות אבטחה, טכניקות ניתוח של חולשות, ואיתור שלהן, וכן, מערכות שונות המשמשות לאיתור של חולשות אבטחה.

אבטחת רשתות/ ענן

עוסק בהגנה מהתקפות סייבר, על רשתות מחשבים/ מערכות מידע, המאוחסנות בענן . כולל פרוטוקולים לאבטחה, מערכות ייעודיות, ועוד.

אז איפה כדאי ללמוד קורס סייבר?

איפה? זה פשוט. רק מכללת איקום מכשירה אתכם בצורה מקצועית, עם כל הנושאים האפשריים, בקורס שמתעדכן כל העת, ומחזיק בהכרה של משרד הביטחון שפותחת לכם דלת לתעסוקה במשרדי ממשלה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר