איפה ללמוד קורס בדיקת תוכנה?

ינואר 7, 2024

אין תגובות

איפה ללמוד קורס בדיקת תוכנה? קורס בודק תוכנה חייב להיות מקצועי ומובנה. כזה שיספק למשל, קריטריונים ברורים לבדיקות תוכנה. רק כך בוגרי הקורס יוכלו לעבוד בצורה מסודרת וברורה, ולעלות בזמן על באגים ובעיות קוד.

למה צריך קריטריונים לבדיקות תוכנה?

בדיקת תוכנה, היא תהליך של בדיקה ומתן הערכה לאיכות התוכנה. ישנו סט של דרישות או כללים, שהתוכנה צריכה לעמוד בהם כדי להיחשב איכותית.

מי מגדיר את הקריטריונים?

הקריטריונים יכולים להיקבע, על ידי מפתחי התוכנה בארגון, המשתמשים, מזמין התוכנה, או כל גורם אחר. ככל שהקריטריונים יהיו יותר ספציפיים, כך יהיה קל יותר לוודא שהתוכנה עומדת בהם. חשוב שמגדיר הכללים האלו, יהיה אדם שיודע מה זה פיתוח תוכנה, ושיכיר את הצרכים של מזמין התוכנה בצורה מדויקת. זאת, כדי לוודא כי התוכנה תתאים לדרישות במלואן.

למה הקריטריונים חשובים?

הקריטריונים לבדיקת התוכנה, מספקים לבודקי התוכנה מסגרת, המאפשרת להם להעריך את איכות התוכנה, לזהות תקלות ובעיות, לוודא שהתוכנה עומדת בדרישות הלקוח שהזמין אותה, וחפה מבאגים.

איפה ללמוד קורס בדיקת תוכנה?
כיצד להגדיר קריטריונים לבדיקת תוכנה?

הגדרת הקריטריונים לבדיקת התוכנה, היא תהליך חשוב שחובה לעשות אותו בשלב מוקדם, של תהליך הפיתוח. כך נצמדים אליהם לכל אורך העבודה, ומוודאים בכל שלב, שהפיתוח תואם את הדרישות. להלן שני טיפים משמעותיים להגדרה טובה:

מיהו קהל היעד?

הגדרת קהל היעד של התוכנה, מאפשרת להבין מי המשתמשים הצפויים- האם מדובר על קשישים, צעירים, ילדים, אנשי רפואה ועוד? מה הם צריכים מהתוכנה?

דרישות התוכנה

מהן הפונקציות והתכונות של התוכנה? מה היא צריכה לעשות? כולל זיהוי צרכים, קביעת המגבלות- תקציב, דדליין, סוג הטכנולוגיה, ועוד.

לימודי תוכנה לחרדים במכללת איקום מכשירים אתכם להיות בודקי תוכנה מהשורה הראשונה, ולוודא שהתוכנות יוצאות תמיד בתפקוד מושלם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר