אמזון בצעד נוסף בדרך לישראל

אוקטובר 26, 2019

אין תגובות

בשורה משמחת: אמזון בצעד נוסף בדרך לישראל

אפשר לברך על הארץ ועל אמזון. חברת המסחר הענקית ברשת פנתה למוכרים ישראלים כדי שאלה יתנו עבורה שירות בארץ. מדובר בצעד אחד לפני פתיחת מחסנים של החברה בישראל. המשמעות – הורדת מחירים וקיצור זמני המשלוח

בשורה משמחת: חברת אמזון מגיעה לישראל ומתחילה לשווק את המוצרים שלה דרך מוכרים ישראלים.

עד כה יכלו הקונים הישראלים לרכוש מוצריך דרך משווקים מחו"ל, מה שייקר את עלות המשלוח. לפני כשנה,החליטה אמזון לאפשר גם משלוחים חינם לישראל אך לאחר מספר ימים, ביטלה זאת ככל הנראה בשל חוסר כדאיות כלכלית.

כעת מפרסמת קריסטל, כי החברה פנתה למוכרים בישראל בבקשה להצטרף לנותני השירות של החברה: "חבר יקר, אנחנו שמחים להזמין אותך להיות חלק מקבוצת מוכרים נבחרת ולהשתתף בתוכנית שילוח מקומי בישראל. התוכנית מאפשרת לך להשתמש בחשבון המוכר שלך באמזון כדי למכור ולספק הזמנות ישירות ללקוחות בישראל, באמצעות המלאי שלך בישראל דרך ניצול ע"י הספק

מייל שמציעים למוכרים "להירשם עכשיו כדי לפנות ללקוחות בישראל ולהרחיב את העסקים שלך. תהיה בין הראשונים: להציע הצעות ייחודיות המספקות חוויית משלוח משופרת ללקוחות מקומיים, להציע מבחר מקומי כולל מוצרים ייחודיים הרלוונטיים ללקוחות מקומיים, לשפר את הסיכויים שלך לזכות בתיבת קנייה (Buy Box) עבור הזמנות הנשלחות לישראל ולשפר את יכולת הגילוי של המוצרים שלך בפני לקוחות מקומיים".

מניסיון העבר לפני שאמזון פותחת סניף במדינה מסוימת ולאחר מכן מחסנים, היא קודם כל בודקת את השוק באמצעות מוכרים מקומיים שמאכסנים את הסחורה על חשבונם. רק לאחר תקופת הרצה כזו, מחליטה החברה להיכנס ולהקים מחסנים במדינת היעד. כעת החל השלב הראשון, בתקווה שהמהלך יימשך.

המשמעות עבור הקונה הישראלי היא הורדת מחירי המשלוח, וקיצור זמני האספקה לקונה משבועיים לימים בודדים. בהמשך ייתכן וסוחרים מחו"ל יוכלו להשתמש במוכרים הישראלים או במחסני אמזון העתידיים כדי למכור סחורה בישראל, מה שיוריד עוד את מחירי המוצרים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר