אנליסט סייבר קורס

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורס מגן סייבר ואבטחת מידע חשוב בימינו במיוחד, במסגרת מלחמת המוחות הנמצאת במרחב הוירטואלי. ככל שגורמי הריגול נעשים מתוחכמים יותר, כך מדינות חייבות להשתמש באסטרטגיות מתקדמות, כדי להגן על עצמן.

אנליסט סייבר, אמון על הגנה על מערכות מחשבים מפני התקפות סייבר, ותפקידו למנוע התקפות, כולל ריגול תעשייתי ומדיני.

ריגול מדיני

ריגול מדיני הוא פעולה של איסוף מידע סודי או רגיש, ממדינה או ארגון ממשלתי. הוא מתבצע במגוון דרכים. האזנות סתר למידע שמועתק או נשלח דרך רשתות תקשורת. פריצה למערכת מחשבים כדי לגשת למידע. וכן- שימוש בתכסיסים כדי לקבל גישה למידע

אנליסט סייבר קורס
הגנה על ארגונים ממשלתיים

אנליסטים של סייבר יכולים לשחק תפקיד מרכזי, בהגנה על ארגונים ממשלתיים, מפני ריגול מדיני ברשת. הם יכולים לעשות זאת על ידי ביצוע הפעולות הבאות.

איסוף מודיעין

איסוף מודיעין, על איומים פוטנציאליים של ריגול מדיני. מודיעין זה יכול להגיע ממגוון מקורות שונים, כמו: נתוני פעילות, מידע מסוכנויות ממשלתיות וגופים צבאיים.

ניתוח המודיעין

ניתוח מידע מודיעיני, כדי לזהות איומים פוטנציאליים של ריגול מדיני. ניתוח זה יעזור להם, להעריך את הסיכונים לרשת המחשבים במשרד הממשלתי, ולפתח אסטרטגיות הגנה.

התגוננות מפני מתקפות סייבר

פיתוח אסטרטגיות הגנה לארגונים ממשלתיים, כדי להגן עליהם מפני מתקפות ריגול מדיני. אסטרטגיות אלו כוללות אבטחת מערכות מחשבים- סיוע באבטחת רשתות מחשבים של ארגונים ממשלתיים, כדי להגן עליהם מפני האקרים. כמו כן, העלאת המודעות לסיכון של ריגול מדיני בקרב העובדים, ושיתוף פעולה בין לאומי, על מנת לשתף מידע ולפתח יחד אסטרטגיות הגנה.

הכשרת אנשי מקצוע למלחמה בריגול

אנליסטים של סייבר הרוצים להשתלב במשרדים ממשלתיים, חייבים ללכת על הטופ. מכללת איקום כזו. אנו מציעים הכשרות מוכרות במשרד הביטחון, שיפתחו לכם דלת לעבודות ממשלתיות.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר