בינה מלאכותית שכר

ספטמבר 27, 2023

אין תגובות

לאחרונה כולם שואלים על בינה מלאכותית, שכר ועל התפקידים השונים בתחום. אם אתם שואלים, אנחנו עונים – בואו ללמוד על התפקידים השונים בתחומי ה-AI ועל השכר בכל תפקיד.

מה התפקידים המחוזרים ביותר בעולם הבינה המלאכותית?

1. מחקר ופיתוח (Research and Development):
חוקרים בתחום ה-AI מתעסקים בפיתוח אלגוריתמים, טכניקות ומודלים. הם מביאים איתם ידע עמוק בתחום וכן יכולות יצירתיות על מנת לפתח פתרונות חדשניים לבעיות מורכבות. השכר בתפקידי המחקר והפיתוח יכול להיות גבוה מאוד, כשחוקר מוביל עם ניסיון העולה על חמש שנים יכול להשתכר בקלות ב-55,000₪ לחודש.

2. מהנדס בינה מלאכותית AI (AI Engineer):
מהנדסי AI מפתחים, מטמיעים ומבצעים מודלים שנוצרו בשלב המחקר לצורך פתרונות מעשיים. כלומר, הם בונים תשתיות טכנולוגיות להפעלת המודלים ויוצרים את תהליכי האימון והאופטימיזציה למערכות ה-AI. חשוב לומר שאין צורך בתעודת מהנדס בדומה למקצועות אחרים, ושהשכר מגיע בקרב עובדים עם חמש שנות ניסיון ל-40,000₪ והלאה בחודש.

3. מפתח תוכנה בבינה מלאכותית (AI Software Developer):
מפתחי התוכנה בתחום ה-AI פועלים לפיתוח ויישום פתרונות בעזרת האלגוריתמים, כמו יישומים חדשים, תוספות ותוכנות מותאמות. מפתח תכונה בעלי ניסיון ירוויחו אף הם כ-40,000₪ בחודש, ואף יותר מכך כתלות בחברה ובשוק בו הם פועלים.

בינה מלאכותית שכר
איך כדאי ללמוד על תחום הבינה המלאכותית על מנת להשתלב בו?

אם המטרה היא שילוב בתעשייה, לחלוטין עדיפים לימודים ממוקדים ומכוונים להשתלבות, ולא לימודי תיאוריה ארוכים שלרוב לא עונים על דרישות הבסיס לרוב משרות הג'וניור הזמינות.
כלומר, אם אתם מעוניינים להתקבל למשרה ולהרוויח את הסכומים המובאים כאן, עליכם קודם כל להתקבל לעבודה התחלתית בתחום, ושם לצבור את הניסיון הדרוש על מנת להשתלב בתחום ה-AI.
מכללת איקום מעבירה קורס AI חדשני וממוקד המציע לימודים והכשרה בתחום הבינה המלאכותית, וכן מערך השמה המסייע במציאת העבודה הראשונה במהירות ותוך התאמה לכישוריהם של המועמדים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר