האם כדאי ללמוד אבטחת מידע?

מרץ 26, 2023

אין תגובות

שואלים את עצמכם האם כדאי ללמוד אבטחת מידע? לא בטוחים מה בדיוק זה אומר? נתחיל עם הסבר קצר. לוחמה טכנולוגית היא המצאה יחסית חדשה, ולמרות זאת, היא יכולה לגרום הרבה מאוד נזק. דמיינו מצב בו בית חולים נמצא תחת מתקפה ממוחשבת, וכתוצאה ממנה הוא מאבד את כל הרישומים הרפואיים שלו: מי צריך לעבור איזה ניתוח ומתי, אילו תרופות מתאימות לאיזה מטופל ועוד. מדובר בנזק עצום שיכול לעלות לא רק בכסף, אלא גם בחיי אדם. איום אבטחה מסוג חדש זה יצר את הצורך בתפקיד הנגדי, בעל מקצוע שיגן מפני התקפות כאלו.

למי מתאים ללמוד אבטחת מידע?

מעבר למשרדים הנוצצים והמשכורות הגבוהות, חשוב להבין שאבטחת מידע הוא תחום מעניין ומאתגר שמתחדש בלי הפסקה. לכן, אם אתם אנשים שמעריכים חדשנות, בעלי יכולת חשיבה חדה ויש לכם מוטיבציה גבוהה להשתלב בתחום ייחודי, יכול להיות שבמקרה שלכם התשובה לשאלה "האם כדאי ללמוד אבטחת מידע?" היא כן.

מכללת איקום מציעה קורס אבטחת מידע אונליין שנמצא תחת ספק משרד הביטחון ובמאגר תוכניות הלימוד של משרד החינוך. אנחנו מזמינים אתכם ללמוד מהמרצים הטובים ביותר בתחום, ולצבור ידע וניסיון פרקטי כבר במסגרת הלימודים.

האם כדאי ללמוד אבטחת מידע?
עבודה אחרי לימודי אבטחת מידע

תחום אבטחת המידע והסייבר הוא תחום מבוקש מאוד בשוק העבודה, בעיקר בגלל שאין בו מספיק אנשי מקצוע טובים. באופן טבעי, כשיש הרבה ביקוש ומעט היצע, מעסיקים מוכנים לשלם משכורות גבוהות יותר ומשקיעים מאמצים רבים כדי לאתר את המועמדים הכי איכותיים.

להמחשה, יש לא מעט מקרים בהם בעלי מקצוע בתחום הסייבר מקבלים פניות ישירות בלינקדאין ממגייסים שעובדים בחברת הייטק ורוצים להציע להם עבודה. במילים אחרות, יכול להיות שבכלל לא תצטרכו לחפש עבודה, אלא העבודה תחפש אתכם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר