האם כדאי ללמוד AI?

ספטמבר 27, 2023

אין תגובות

בעוד שעד היום רבים מאיתנו והסובבים אותנו חשבו שחייבים ללמוד מדעי המחשב כדי להתשלב בהייטק, לאחרונה נפתחה דלת חדשה לתחום שאף אחד לא ממש הכיר, ואיתו מגיעה השאלה הטבעית: האם כדאי ללמוד AI?

לכל שאלה תשובה

לאור כמות השאלות העצומה שקיבלנו לאחרונה החלטנו לעשות סדר ולענות בצורה מסודרת.

אז כדאי ללמוד AI?

התשובה לשאלה חיובית בהחלט. בינה מלאכותית נחשבת למקצוע עתידני שבמוסדות הלימוד הקלאסיים להשכלה גבוהה עסוקים בלנסות ולנחש כמה גדולה תהיה ההשפעה שלו, ולשווא.
כבר היום ברור שכלים ויכולות תוצרת AI הולכים לשנות את שוק העבודה המודרני, ושמי שלא ישלוט בהם פשוט יישאר מאחור.

האם ניתן להשתלב בדרך זאת בתעשיית ההייטק?

גם במקרה הזה, התשובה היא כן. לא רק שניתן להשתלב דרך למידה מקצועית של AI, אלא הסיכויים להשתלבות אף גבוהים יותר למי ששולט בכלים החדשניים, להם יש השפעה עצומה גם על אופן התכנות והפיתוח בחברות ההייטק שפועלות כיום.

איפה מומלץ ללמוד?

בעוד שלימודים של מדעי המחשב עשויים לדרוש מכם פסיכומטרי וכ-4 שנים של השקעה, לימודי AI אפשריים גם תוך 10-12 חודשים. הדבר אפשרי כיוון שקורסי תכנות נבנים על ידי נשות ואנשי מקצוע מובילים, שיודעים לברור את הידע הדרוש לעבודה במקצוע, לעומת הלימודים האקדמיים המסורתיים שמטרתם העיקרית היא מחקר ולא השתלבות בשוק.

האם כדאי ללמוד AI?
איך זה קורה בפועל?

במכללת איקום, הנחשבת למכללה החדשנית והמובילה בישראל למקצועות הבינה המלאכותית, ההייטק והדיגיטל, נלמד קורס בבינה מלאכותית למתחילים באופן שמאפשר להשתלב מיידית עם סיום הקורס בתעשיית ההייטק בארץ.
יתרה מכך, מפעילה המכללה מערך השמה בעל 92% הצלחה, אשר בו מקבלים הסטודנטים סיוע בכתיבת ושכתוב קורות חיים, וכן גישה לביצוע סימולציות של ראיונות עבודה לצורך השתלבות מהירה בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר