האם כדאי ללמוד QA?

יוני 16, 2023

אין תגובות

QA הוא מושג שלא תמיד מוכר לציבור שעוד נמצא מחוץ לתעשיית ההייטק, ולכן לא תמיד יודעים בכלל האם כדאי ללמוד QA. בקצרה, התשובה היא כן. כדאי ואפילו מאוד.

מה זה QA ולמה צריך אותו?

QA הוא שם כללי לפעולות המתמקדות בבדיקת התוכנה, על מנת לוודא שהיא עומדת בתקנים שקובעת החברה ועל ידי כך מספקת חווית משתמש מעולה. השכלה בתחום ה-QA תאפשר לרכוש מיומנויות בתחום תהליכי הבדיקה, האוטומציה ואבטחת האיכות.
כלומר, ללא עבודת QA איכותית, צפויות תקלות רבות וכשלים במוצרים של החברה, דבר שיביא לפגיעה בה ובמוניטין שלה, ובסופו של דבר לנטישת לקוחות לעבר חברות מתחרות. מכאן החשיבות הרבה לתחום, והרדיפה של חברות אחר נשות ואנשי QA טובים.

האם כדאי ללמוד QA?
מה לימודי QA יכולים לתת?

לאלו שיבחרו לעבור קורס QA אונליין, יפתחו אפשרויות תעסוקה בתור בודקי איכות, נשות ואנשי QA או בתור מנהלי ומנהלות איכות.
הבנת התהליכים המקצועיים בתחום תאפשר לזהות באגים, לנהל צוותי בדיקה ולשפר את תהליכי פיתוח התוכנה בחברה, ועל ידי כך להפוך לבעלי ערך עבורה. למידת QA מעניקה יכולת לזהות בעיות ולפתור אותן ביעילות, להצליח לשלב כלים ותהליכים מתקדמים, ולשדרג את איכות התוכנה שתועבר ללקוחות.
התחום מציע הזדמנויות קריירה מגוונות ומרתקות בתעשיית התוכנה, שהיא לב ליבה של כל תעשיית ההייטק.

איך כדאי ללמוד QA?

אחרי שהבנו שהתשובה לשאלה האם כדאי ללמוד QA היא חיובית בהחלט, הגיע הזמן לשאול איך ניתן ומומלץ לעשות זאת.
במכללת איקום, הפועלת בלימוד מקצועות הייטק והאון ליין בישראל, מאמינים שלימודי בדיקת תוכנה QA מחייבים צוות הוראה עם מקצועיות גבוהה במיוחד, שכן יש לזכור שאלו האנשים שעליהם לאתר ולפעול לתיקון הטעויות בקוד בחברה. בנוסף, חשוב ללמוד במקום שיאפשר לכם להתעדכן ולהישאר מחוברים לפיתוחים החדשים בתחום ה-QA.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר