האקינג לילדים

דצמבר 12, 2021

אין תגובות

האקינג לילדים יכול להישמע כמו צירוף מילים משעשע. אנחנו יכולים להבין מה ניתן לעשות עם קורס האקינג למבוגרים, ואפילו לבני נוער. שכן בני נוער ישמחו בפעילות העשרה, שתעזור בעיצוב האישיות שלהם וברכישת כלים מקצועיים לעתיד ולכן הם נרשמים לקורס סייבר לנוער. או לכל הפחות כעזר תומך למיונם ליחידות טכנולוגיות בצבא. מה יש לילדים לעשות עם קורס האקינג?

סיבות ללמוד האקינג לילדים?

זוהי שאלה מצוינת, ואכן אפשר להעלות כמה רעיונות. ראשיתם הוא שהעולם של היום פועל על מספר מרובה של טכנולוגיות שונות. יש אנשים שצורכים אותן ויש אנשים שיוצרים אותן. וכמובן, אנשים שעושים את שני החלקים. הורים שרוצים ללמד את הילדים שלהם לייצר את הטכנולוגיות, ובכך לעזור להם להפוך מצרכנים ליצרנים… יכולים לשקול האקינג לילדים כאופציה לבניית כישורים. לא רק כדי לתת לילד תחושת שליטה. חוויה של עשיית דבר מה שהוא טוב בו. לא רק כדי לתת לו כישורים לעתיד שיכולים לעזור לו להשתלב במסגרות בית ספריות, צבאיות ותעסוקתיות בהמשך הדרך. אלא כי אולי, זה פשוט מה שהילד רוצה ללמוד.

האקינג לילדים – ללמידת כישורי סייבר

אולי הילד נחשף לתחום ההאקינג דרך הסדרות והסרטים. ואולי הוא נהנה מן האפשרות להפעיל חשיבה יצירתית ולהשתמש בכישורים טכנולוגיים כדי להשפיע על העולם הטכנולוגי. אולי יש לו קריאה פנימית מסוימת. כך או כך, האקינג לילדים יכול לשרת אותו בלמידת הכישורים המתאימים בעת הרשמה לקורס סייבר לילדים שמעניק לו את כל הכלים להכרת התחום לעומק.

האקינג לילדים – במכללת איקום?

מכללת איקום מציעה קורס סייבר, או האקינג לקהל הרחב. אמנם יש צורך במבחני התאמה, ואפשר להתקשר לצוות המכללה כדי לראות איך זה יכול לעבוד. נוסף על כך, ניתן ללמוד בכיתה האורבנית שבתל אביב, רמת החייל. כמו גם באופן מקוון, מן המחשב בבית. כך שהילד יכול לשבת מול המחשב ולהצטרף לשיעור. ניתן לשאול את צוות המכללה על ההתאמות השונות שיש להם להציע בעניין לימודי האקינג לילדים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר