האקינג לימוד עצמי

דצמבר 12, 2021

אין תגובות

האם ניתן ליישם האקינג לימוד עצמי ולהגיע לתוצאות טובות? ובכן, זו שאלה מצוינת. ראשית כל נרצה לציין שיש יתרונות ללמידה עצמאית. אנחנו הבוס של עצמנו, קובעים את הזמנים, קצב הלמידה וספיגת המידע. שנית, נרצה לציין שיש חסרונות. ישנו ביטוי ידוע יחסית שאומר “practice makes perfect”, כלומר, התרגול הופך משהו למושלם. כך שאם אנחנו רוצים ללמוד האקינג בעצמנו, כל שצריך זה לתרגל מספיק – לכאורה.

האקינג לימוד עצמי – לתרגל מה שעובד?

אלא שישנו ביטוי נוסף, שאולי הגיע כאיטרציה על הביטוי הקודם במטרה להוסיף לחכמה הקיימת. "perfect makes perfect”. כלומר, מושלם הופך למושלם. במקום לתרגל האקינג לימוד עצמי שוב ושוב בניסיון להפוך את זה למשולם… למה לא לתרגל האקינג מושלם מלכתחילה ולהטמיע אותו במערכת, זאת תוכלו ליישם בקורס סייבר מקיף במכללת איקום. כלומר, לקחת מודל שעובד, שקרוב יותר לשלמות מתוך הניסיון האישי של אדם אחר… ולנסות להטמיע אותו. ובכך לקחת משהו שקרוב יותר להשלמה ומושלמות, ולתרגל עד הטמעתו. במקום לתת אגרוף לא מיומן מיליון פעמים, למה לא לתת אגרוף מיומן אותה כמות? התוצאה יכולה להיות אחרת.

האקינג לימוד עצמי – או במכללת איקום?

ולכן, האקינג לימוד עצמי, אף על פי שיכול להראות על יוזמה אישית, נחישות ונכונות אמיתית ללמוד – עלול להיות פחות יעיל מאשר למידה עם הדרכה אישית או לפחות קבוצתית. אם ניקח קורס סייבר במכללת איקום, שיש בו מורים ומרצים שעשו עבודה מקצועית בתחום הסייבר. נוכל לזהות שיש לנו אפשרות ללמוד עם אנשים שכבר עשו את הדרך ויכולים ללמד אותנו. ולכן, כל מאמץ שנשקיע יהיה מאמץ שנועד להבין מה הם מלמדים אותנו בקורס סייבר אונליין שנרשם אליו. כך שלאחר השלמת הלמידה נהיה לכל הפחות ברמה שלהם, או לפחות בכיוון. 

במכללת איקום ניתן ללמוד באופן פרונטלי כמו גם מקוון, כדרך הרשת החברתית. כך שעדיין אפשר להישאר בבית וללמוד מהמחשב, למי שמעדיף. 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר