חדשות פייסבוק לעסקים ואיך ננצל אותם לשיווק

אוקטובר 26, 2019

אין תגובות

בכנס האחרון של פייסבוק (8F)הוצגו לא מעט חידושים שיופיעו בפייסבוק והרבה מהחידושים שהוצגו היו ממוקדים לפייסבוק בעסקים (איך לא בעצם?). אמנם לא נסקור כאן את כולם, אבל היום בחרנו להתמקד בשניים מחידושים אלו שיעניינו את בעלי המשווקים באינטרנט שעושים הרבה מן העבודה בפייסבוק.

כמשווקים וכמומחים לשיווק בפייסבוק, תוכלי ליהנות וגם ללמוד מהחידושים האלו, והרבה: לעשות עבודה שיווקית באינטרנט טובה יותר ולהיות יעילים וממוקדים יותר בשיווק ברשתות החברתיות ובפייסבוק בפרט. יודעים מה, אנחנו גם מוכנים להמר על זה שהחידושים עליהם הודיעה חברת פייסבוק, בסופו של דבר, טובים לא פחות לאסטרטגיות השיווקיות של חברת פייסבוק. בכל מקרה, נביא גם את ההמלצות שלנו למשווקים באינטרנט לסיכום, מוכנים?

פייסבוק מקדמת ובגדול את הקבוצות

פייסבוק רוצה להציב את הקבוצות במרכז הפעילות של הפייסבוק.
אוקי, אז מה היא עושה לשם כך?

האחד, שיפוץ ויזואלי של אפליקציית פייסבוק תקדם את הקבוצות ותציב אותם במרכז האפליקציה. בנוסף, תהיה גם לשונית חדשה עם עדכונים בפיד מהקבוצות. כמו כן, נקבל הודעות מהקבוצות לפיד האישי (אולי אפילו בלי שנבקש). עוד משהו, יהיה קל יותר לשתף פוסטים בקבוצות.
אז כן, הקבוצות בפייסבוק הולכות להיות מרכז הפעילות בפייסבוק, עוד יותר ממה שידענו. ואם כבר הבנו שפייסבוק מקדמת את הקבוצות, אז למה לא לעשות לנו חיים יותר קלים בניהול השיח הקבוצתי?
פייסבוק תשלב מעין תבניות שיחה אידיאליות לקבוצות מסוימות. לדוגמא לקבוצת גימיינג למשל יהיה צ'אט לנושאים ספציפיים בקבוצה, בקבוצות של רפואה למשל, תהיה אפשרות לענות על שאלות בתבנית ייחודית לקבוצה

ולמה באמת חברת פייסבוק מקדמת את הקבוצות בפייסבוק?

ניחוש שלנו: קבוצות בעלות עניין משותף פשוט אידיאליות, פוטנציאליות ומוכרות יותר עבור הפרסומות של פייסבוק. איך? הן נותנות יותר ידע לפייסבוק על מה מעניין את המשתמש וכך מאפשרות לחברה להציב מודעות פוטנציאליות ומוכרות יותר. לא תסכימו אתנו?

ואיך אנחנו כמשווקים באינטרנט הולכים ליהנות מהחידושים הללו ?
התרגלו לקבוצות ככלי שיווק משמעותי. התחילו, המשיכו או פעלו בייתר שאת ליצירת קבוצות בעלות עניין, עם הרבה שיח ודינמיקה סביב הפרויקט המשווק. חברת פייסבוק, לא תתנגד לכאורה J.

מסנג'ר ועסקים, זה ידבר אליהם (אל הלקוחות…)

השני לחידושים שנציג יהיה המסנג'ר. את המסנג'ר אולי אנחנו מכירים כבר, אבל מהיום, יהיה אפשר לשלוח לקוחות מהמודעה שפורסמה הישר לסדרה של שאלות ותשובות במסנג'ר, שתקדם אותם, כך לפחות מקווים, להיות לקוח חם ופוטנציאלי.

עוד אפשרות די מגניבה שתתחדש היא האפשרות לקבוע תורים לנותני שירות במסנג'ר. האופציה הזו תהיה אידיאלית לנותני שירות פרטיים כמו וטרינרים, ספרים, או אפילו יועצים.

ואיך אנחנו כמשווקים באינטרנט הולכים ליהנות מהחידוש הזה ?

חשבו כבר היום על הלקוחות שלכם שייהנו מקביעת תורים דרך המסנג'ר (אחלה רעיון, אנחנו חייבים לציין) וגם, על סדרת השאלות והתשובות שתעניין לקוח שכבר לחץ על מודעה בפייסבוק, במסנג'ר.

בדקו את הקורס: קורס פייסבוק לעסקים

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר