חדשנות חיובית: טוויטר מציגה הצעת פרסום לווידאו בן 6 שניות

אוקטובר 26, 2019

אין תגובות

מותגים יחויבו רק אם מודעת הווידאו שלהם, בת 15 שניות (או קצרה יותר), נצפתה למשך שש שניות לפחות.

טוויטר מרימה אפשרות חדשה למתן הצעות מחיר למודעות וידאו המאפשרת למפרסמים להציג מודעות וידאו בת 15 שניות או קצרות יותר. את זה כבר אנו יודעים, אך החידוש המשמעותי הפעם הוא שהמודעה תחויב רק אם המודעה מוצגת במשך שש שניות שלמות עם פיקסלים בגובה 50% לצפייה, מה שאומר שקונה פוטנציאלי צפה בה במידה משמעותית.

טוויטר כינתה זאת "אפשרות גמישה למפרסמים שאכפת להם ממדגם הצפיות הושלם, אך מוכנים להישען לפרדיגמה הראשונה של הנייד ולפתח נכסים בעלי צורה קצרה המותאמים במיוחד לצפייה בעדכון."

האפשרות החדשה מסקרנת בהחלט וזו כבר סיבה לשאול את השאלות הנכונות ולברר עוד פרטים. ובכן:

 • אפשרות הצעת מודעות חדשה זו לשש שניות למודעות וידאו מוציאה עמוד ממודעות הפגוש של 6 שניות של YouTube אך מציעה את הגמישות בהפעלת קריאייטיבים ארוכים יותר. זה אמור לפנות למותגים המתמקדים בשיעורי צפייה מהותיים.
 • ואגב, מחקר שנערך בחסות טוויטר של EyeSee, עולה כי סרטונים קצרים עם הסאונד-אוף שכללו מיתוג ברור הביאו שיוך טוב יותר לזכירת מודעות ושיוך הודעות בטלפון הנייד בהשוואה לסרטונים מעוצבים בסגנון טלוויזיה ליניארי.

ועוד בחדשות

טוויטר הציגה את האופציה החדשה למתן הצעות מחיר לווידאו ברחבי העולם ביום שני.

זה אמנם  זמין עבור מודעות מקודמות, חסויות וידאו זורמות ומודעות וידאו זורם הכוללות נכסים באורך של 15 שניות או פחות.

באפריל 2018, הכנסות יותר ממחצית הכנסות המודעות של חברת טוויטר היו ממודעות וידאו. החברה דיווחה ביום שני כי פורמטי מודעות הווידיאו ממשיכים להיות פורמט המודעות הצומח ביותר בבחברה.

והשאלות שרצינו לשאול:

גישתה החדשה של טוויטר מוכיחה על פילוח ופרסום צרכים מדויק למפרסמים, להעלאת לידים חמים – על מנת למקד את התוצאות העסקיות למפרסמים, להגביר אפקטיביות ולנצל את משאבי הפרסום של המפרסמים. אין ספק שהגישה הזו היא גישה חדשנית לגביה ממודעות פרסום. השאלה הנשאלת כעת היא האם רשתות חברתיות נוספות ילכו בעקבות גישה זו:
האם נראה את פייסבוק, אינסטגרם ורשתות חברתיות נוספות מחיבות אך ורק לפי זמן צפייה בפרסומות?
יתירה מכך, האם המיקוד לגביה יגדל אף לזמן צפייה בPPC, כלומר בקליקים שכבר נלחצו?

מכל מקום, אין ספק שטויטר עשתה כאן צעד חדשני.

השאלה השנייה והלא פחות משמעותית היא האם לא יהיו לקוחות מפרסמים שינצלו את חלון הזמן הזה, של 6 השניות, לפרסומות קצרות בנות פחות מ6 שניות,  ללא תשלום או בתשלום מופחת, וכיצד טוויטר מחשקת אפשרות זו….

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר