ככה הופכים פוסט שיווקי לוויראלי ומדובר

אוקטובר 26, 2019

אין תגובות

או: למה אנשים משתפים פוסטים ואיך נשתמש בפסיכולוגיה הזו כדי לשווק באינטרנט

כמו כל משווק טוב באינטרנט, אנחנו רוצים שכל פוסט (שיווקי, בסופו של דבר), יקבל את השואו הכי גדול ברשת ויזכה לכמה שיותר צפיות. אז איך, איך עושים את זה? איך גורמים לכמה שיותר צפיות לפוסט שלך?
לא מספיק לכתוב עוד פוסט ולפתוח עוד חשבון עיסקי ועוד בלוג ועוד אתר ולשתף משם, ממש לא. מה כן?  נבין לרגע למה בכלל אנשים משתפים פוסטים, ופשוט נכוון לשם כשהיום נציג שני צעדים פשוטים.

האחד, פוסט שגורם לכם לגחך או לצחוק

חשבו רגע, איזה פוסטים אתם, (כן, כן, אתם בעצמכם) משתפים?
התשובה תהיה פשוטה. הסוג הראשון של הפוסטים שכל בני האדם ישתפו יהיו פוסטים מבדרים בצורה מיוחדת, קלילים כאלו, שצוחקים על עצמנו או על הסביבה שלנו.

אז איך אני כותב את הפוסט הבא שארצה שירוץ ויגרום לכולם לשתף אותו?
הפוך אותו למבדר או מגחיך. כתוב בו בדיחה שנונה או תאר תמונת מצב הזויה וצינית עד צחוק  לקהילה השיווקית שלך (להתמקד בקהילה שיווקית זה ברור, כן?)

כך, נניח ואני משווק עכשיו ברשת שיטת דיאטה מאוזנת, והצרכנים שלי הם כאלו שמחפשים ידע בנושאים זה, אשלב בפוסט משפט שנון על דיאטה לא מאוזנת כמו:
"דיאטת XXX  היא  כמו YYY כי ZZZZZ….."  או אתאר בציניות ובקיצוניות חיי יום יום של דיאטה לא מאוזנת: פנצ'רים מפדחים עם הבוס והמעדן ( הפתוח! זה לא אשמתי..) שנשפך במקרר ואין לי עצבים לנקות עכשיו….

הפוסט הויראלי הבא, יהיה כזה שנותן ערך שאסור לפספס.

ערך, לא ג'יבריש, כן?

נניח ונתקלתם בפוסט ובו אזהרה ייחודית או ערך שחשוב לדעת עליו, ויותר מכך אתם בטוחים שהוא יהפוך את האנשים סביבכם לחכמים יותר מובן שהדבר הראשון שתעשו הוא לחשוב את מי לשתף מתוך רשימת האנשי קשר שלכם או בכלל להעלות לדף הרשת החברתית.

הבנתם את העיקרון ? זהו זה.

קח את המידע המהותי, השווה והמקצועי שיש לך ואת קהילת הצרכנים לה אתה משווק, ופשוט עשה אחד פלוס אחד. צור פוסט עם אזהרה, "שימו לב" או מידע מקצועי ואחחד נכון  לקהל היעד שלך ופשוט החל לפרסם. תופתע לראות שכאשר מדובר במידע חשוב (חשוב! חשוב ! זה חשוב! ) אנשים כאילו עברו לעבוד אצלך ומשתפים את הפוסטים בהמוניהם.

עוד שני טיפטיפים לסיום:
1. שמור על מקצועיות, עצב את הפוסט בצורה ממותגת ומרשימה, וגם אם לא מעוצבת על ידי מעצב, אז בעיצוב נקי וייצוגי.
2. כן, עשה לעצמך טובה, אל תציג בדיחות זולות או מידע קש שלא מועיל לאף אחד. אלו, פשוט לא עוברים, תרתי משמע…

מכללת איקום לימודי הייטק תעלה עוד מידע שווה בקרוב, עקוב אחרינו.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר