לא יאמן: Ebay מכריזה בבריטניה על חנות קונספט פופ אפ: Store High Street

אוקטובר 26, 2019

אין תגובות

חלק מהמידע מעובד על פי אתר ebayinc

האם ebay  קורצת לחנויות פיסיות?
חנות פופ אפ חדשה של
ebay מאגדת 40 עסקים קמעונאיים המציגים את המוצרים עם הסיפור האישי שלהם.

ביום שישי, ה10 מאי, השיקה eBay את חנות הקונספט הראשונה שלה בבריטניה. החנות, לדבריה של ebay היא המחויבות האחרונה של eBay לעיר Wolverhampton. שם, בספטמבר, eBay הודיעה על שותפות עם מועצת העיר כדי לסייע להגביר את רווחיותם של 64 עסקים מקומיים באמצעות תכנית ההחייאה הקמעונאית שלה.

החלל החדש של החנות תוכנן עם הנושא "הבית הגדול של Wolverhampton " (בתרגום חופשי). החלל נועד לחגוג את הצלחתה של eBay כדי לסייע לעסקים של העיר וולברהמפטון להתמודד באקלים הקמעונאי המאתגר ולהתפתח לקראת המאה ה -21. כך, חנות הפופ-אפ מראה כיצד קמעונאות מקוונת ולא מקוונת יכולה להתקיים ולעבוד בהרמוניה.

בחנות, מביאה eBay 40 עסקים קטנים יחד כחלק מתוכנית קמעונאות להציג את המוצרים יחד עם הסיפורים האישיים תכלול עסקים. כמו לדוגמא: "המעדניה של טומי", מעדנייה מקומית למכור מזון באינטרנט.

מבקרים ותושבים מקומיים יוכלו לבקר בחנות כדי ללמוד עוד על יזמים מקומיים ועסקים קטנים, לנצל פרומואים מיוחדים והנחות לחנות המוצרים שלהם, לאסוף הזמנות מeBay ולהשתתף במספר אירועים. כמו כן עסקים מקומיים יארחו סדרה של סדנאות חינם לציבור.

"הקמעונאים הקטנים שלקחו חלק בתחרות הקמעונאית של וולברהמפטון כבר הראו כי קמעונאות פיזית ומקוונת יכולה לשרוד ולשגשג – יחד. הם השיגו יותר מ -2 מיליון ליש"ט במכירות במרץ, ורבים מהם העסיקו יותר עובדים כתוצאה ישירה של השותפות", כך אמר רוב האטרל, סגן נשיא אי.בי.איי.אי. "חנות הפופ-אפ הזו שואפת לקחת את הצמיחה הזו, ואת הערך של תכנית זו, לשלב הבא. כך יחקרו כיצד חנויות עתידיות יכולות לשלב טכנולוגיה עם החיבור האנושי החיוני הזה לאפקט רב עוצמה"

עד כאן היה הדיווח מאתר ebayinc
וכעת לפרשנות: אין ספק כי הקניות המקוונות אכלו נתח נכבד מהקניות הפיסיות, ובצדק. מצד שני לא מן הנמנע כי הגלישה של הציבור במעבר לקניה ברשת היא מן המוצדקות שהרי לא מעט משאבים מצטמצמים על ידי מכירות ברשת וכך בסופו של יום הצרכן מקבל עלות נמוכה יותר למוצר. יחד עם זאת, כל חנות היום יכולה לפתוח ערוץ מקוון, אם ב Ebay ואם בדרכים אחרות ומעל הכל, ברור כי עידן החניות הפיסיות וחווית השופינג רחוקה מסיום.

אנו כמשווקים ברשת יכולים לקחת השראה ממהלך זה של Ebay. חנויות פיזיות עם חווית תרבות ושופינג יחד עם הגדלת מכירות וירטואליות באופן קמעוני.
קחו לכם השראה אם בסיפור אישי של המוצר שאתם מוכרים או בחווית קניה אחרת ו – הגבירו מכירות.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר