לימודים בינה מלאכותית AI

ספטמבר 27, 2023

אין תגובות

כבר תקופה מסתמן שלימודי AI ולימודים אחרים שנושקים לבינה המלאכותית הפכו לדבר החם הבא, וכיום צעירים רבים שנמצאים בתחילת דרכם ומתלבטים מה ללמוד חושבים על איך לבנות את מסלול הקריירה שלהם כך שיוכל להיעזר בטכנולוגיה שמשנה את חיינו. איך לנצל זאת בצורה הטובה ביותר?

מי ומה אתם רוצים להיות?

לפני הכל, עצרו וחשבו איפה אתם הייתם רוצים להיות בעוד 3, 5 ו-10 שנים. אם אתם רואים את עצמכם כבר עובדים ואף במשרה ניהולית, כדאי שתיקחו בחשבון שנדרשות לשם כך שנתיים – שלוש של עבודה במשרת ג'וניור, ולאחר מכן עוד שנתיים – שלוש במשרת סיניור, שבדרך כלל רק במהלכה תוכלו לקבל גם קידום לניהול.

לימודים בינה מלאכותית AI

לימודי AI בהחלט יכולים לקצר עבורכם את הדרך, ולחסוך לכם חצי שנה – שנה של פסיכומטרי, שלוש – ארבע שנים של תואר ועוד כחצי שנה – שנה למציאת העבודה הראשונה. כך, ניתן לקצר את המסלול ביותר מחצי מאורכו, ובאופן דומה לחסוך הוצאות עתק על שכר לימוד, שכר דירה שתיאלצו לשלם על מגורים בסמוך למוסד הלימודים וכל זאת כשבמקביל לא ממש תוכלו לעבוד כל התקופה בגלל העומס הרב.

מה האלטרנטיבה להגשמת היעדים?

עבודה בצורה ממוקדת אל המטרות שהגדרתם לעצמכם היא הדרך הנכונה להתקדם בחיים. כך למשל בוגרות ובוגרי קורסים הכי מבוקשים בבינה מלאכותית אשר לא נדרשו לפסיכומטרי והשלמת בגרויות, ותוך תקופה של 10 חודשים סיימו את ההכשרה ועברו למציאת עבודה בעזרת מערך ההשמה המתקדם שניתן כחלק מקורס AI אונליין.
התוצאות לא איחרו לבוא, וניתן לראות שאחוז הבוגרות והבוגרים שעובדים בהייטק מתוך הלומדים במסלולי הלימוד במכללה עומד על כ-92%, נתון כמעט דמיוני בהשוואה למצב השוק כיום בארץ.

אז איך הכל קורה?

מכללת איקום היא מוסד ששם לעצמו למטרה להפוך את לימודי ההייטק והדיגיטל למודרניים ולרלוונטיים לשוק התעסוקה בישראל. על כן, תוך שימוש בטובי המומחים והמומחות מהתעשייה עצמה, נבנתה תכנית לימודים AI מהמתקדמות בישראל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר