לימודים בינה מלאכותית AI

ספטמבר 27, 2023

אין תגובות

כבר תקופה מסתמן שלימודי AI ולימודים אחרים שנושקים לבינה המלאכותית הפכו לדבר החם הבא, וכיום צעירים רבים שנמצאים בתחילת דרכם ומתלבטים מה ללמוד חושבים על איך לבנות את מסלול הקריירה שלהם כך שיוכל להיעזר בטכנולוגיה שמשנה את חיינו. איך לנצל זאת בצורה הטובה ביותר?

מי ומה אתם רוצים להיות?

לפני הכל, עצרו וחשבו איפה אתם הייתם רוצים להיות בעוד 3, 5 ו-10 שנים. אם אתם רואים את עצמכם כבר עובדים ואף במשרה ניהולית, כדאי שתיקחו בחשבון שנדרשות לשם כך שנתיים – שלוש של עבודה במשרת ג'וניור, ולאחר מכן עוד שנתיים – שלוש במשרת סיניור, שבדרך כלל רק במהלכה תוכלו לקבל גם קידום לניהול.

לימודים בינה מלאכותית AI

לימודי AI בהחלט יכולים לקצר עבורכם את הדרך, ולחסוך לכם חצי שנה – שנה של פסיכומטרי, שלוש – ארבע שנים של תואר ועוד כחצי שנה – שנה למציאת העבודה הראשונה. כך, ניתן לקצר את המסלול ביותר מחצי מאורכו, ובאופן דומה לחסוך הוצאות עתק על שכר לימוד, שכר דירה שתיאלצו לשלם על מגורים בסמוך למוסד הלימודים וכל זאת כשבמקביל לא ממש תוכלו לעבוד כל התקופה בגלל העומס הרב.

מה האלטרנטיבה להגשמת היעדים?

עבודה בצורה ממוקדת אל המטרות שהגדרתם לעצמכם היא הדרך הנכונה להתקדם בחיים. כך למשל בוגרות ובוגרי קורסים הכי מבוקשים בבינה מלאכותית אשר לא נדרשו לפסיכומטרי והשלמת בגרויות, ותוך תקופה של 10 חודשים סיימו את ההכשרה ועברו למציאת עבודה בעזרת מערך ההשמה המתקדם שניתן כחלק מקורס AI אונליין.
התוצאות לא איחרו לבוא, וניתן לראות שאחוז הבוגרות והבוגרים שעובדים בהייטק מתוך הלומדים במסלולי הלימוד במכללה עומד על כ-92%, נתון כמעט דמיוני בהשוואה למצב השוק כיום בארץ.

אז איך הכל קורה?

מכללת איקום היא מוסד ששם לעצמו למטרה להפוך את לימודי ההייטק והדיגיטל למודרניים ולרלוונטיים לשוק התעסוקה בישראל. על כן, תוך שימוש בטובי המומחים והמומחות מהתעשייה עצמה, נבנתה תכנית לימודים AI מהמתקדמות בישראל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר