לימודים בישראל הייטק

אפריל 22, 2023

אין תגובות

כששוקלים לימודים בישראל, הייטק זו אחת האפשרויות הכי מבוקשות. זה לא מפתיע בהתחשב בתנאים המצוינים לעובדים, המשכורות המפנקות ושאר התנאים המעולים. עם זאת, נשארת השאלה – איך נכנסים לתחום ומה בדיוק צריך ללמוד בשביל לעבוד בהייטק?

איפה לומדים מקצועות הייטק?

אם אתם מעוניינים בלימודי הייטק בישראל, יש לכם כמה אפשרויות. אפשרות אחת, היא ללמוד תואר ראשון בתחום רלוונטי, כמו מדעי המחשב, הנדסת תוכנה וכדומה. האפשרות הזו תקנה לכם ידע מקיף, אבל תחייב אתכם להיות בעלי ממוצע בגרויות וציון פסיכומטרי גבוה, כמו גם מוכנות להתחייב לארבע שנות לימוד.

אפשרות נוספת, שהיא קלה ופשוטה יותר ליישום, היא להירשם לקורס מקצועי בתחום שמענין אתכם. אחרי סיום הקורס, תהיה לכם אפשרות לחפש עבודה ולהתחיל את הקריירה שלכם בתור הייטקיסטים.

מכללת איקום, מוסד הלימודים המוביל למקצועות ההייטק והדיגיטל בישראל, מזמינה אתכם ללמוד מגוון קורסים מקיפים ומקצועיים במתכונת אונליין. בואו ללמוד קורס בודקי תוכנה QA, פיתוח אפליקציות, סייבר ועוד.

לימודים בישראל הייטק
איך מתקבלים לקורס הייטק?

תנאי קבלה יכולים להשתנות בין מוסדות לימוד וסוגי השכלה שונים. למשל, דרישות קבלה לתואר באוניברסיטה יהיו שונות מאשר לתואר במכללה. אם מדובר על לימודי תעודה, דרישות הקבלה יהיו אחרות לחלוטין. לכן, כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי תנאי הקבלה הרלוונטיים לכם, תצטרכו לעשות חיפוש ממוקד בנושא.

איך מוצאים עבודה בהייטק אחרי הקורס?

בדרך כלל, מגייסים של חברות הייטק מפרסמים משרות פתוחות בלינקדאין. אם עוד לא יצא לכם להכיר, לינקדאין זו סוג של רשת חברתית עם אוריינטציה עסקית, בה אפשר לחפש עבודה, להגיש מועמדות למשרות ואפילו לפנות למגייסים באופן אישי. אם אתם רואים משרה שמעניינת אתכם, אתם יכולים לשלוח הודעה למגייסים עצמם, או לבעלי תפקידים רלוונטיים בחברה, לצרף קורות חיים ולהציע את עצמכם לתפקיד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר