לימודים קורסים סייבר

יולי 26, 2023

אין תגובות

לימודים, קורסים וסייבר. בין אם אתם חיילים משוחררים ובין אם אתם שוקלים הסבת מקצוע, אלו שלושת התחומים שמעסיקים אתכם. אם אתם מזדהים עם שלושת המילים האלה, סימן שאתם בנקודה בחיים בה אתם חושבים על תכנון הקריירה שלכם, ויש לנו כמה טיפים לתת לכם על כך.

ד"ש מעצמכם של העתיד

אם נדמיין את החיים שלנו על ציר זמן, קל יהיה לזהות נקודות מפתח שיעצבו את המשך חיינו. המקום בו נולדנו, הבית ספר שאליו הלכנו, השירות שעשינו, העבודה הראשונה הרצינית שלנו, הקמת משפחה ועוד ועוד.
אבל, סביר מאוד שלא משנה על איזו נקודה תסתכלו, גובה המשכורת שלכם משפיע על חייכם בצורה משמעותית. לכן אנחנו מאמינים מאוד בכניסה להייטק כבר בגיל צעיר, במהירות, ותוך מוכנות מקסימלית לעשות מה שצריך בדרך לתפקיד המשמעותי הראשון.

לימודים קורסים סייבר
מה שהבוגרות והבוגרים שלנו היו רוצים לומר לכם

עבור מי שנמצא בנקודה בה הוא מתכנן את המשך חייו, ומתעניין בסייבר לימודים ובקורסים שונים, הרגשנו חובה לתת לכם כמה טיפים של הבוגרות והבוגרים של קורס הסייבר שלנו:
– "הגעתי לקורס אבטחת מידע וסייבר עם רקע לא גדול בכלל בסייבר, ואני יוצאת ממנו ישר לתפקיד הראשון בעזרת מערכת ההשמה."
– "המבחנים בהתחלה לא היו לי קלים, אבל אין מאושר ממני שהצלחתי להיכנס לתחום בגיל כל כך צעיר!".
– "ברגע ששמעתי שהקורס מוכר על ידי משרד הבטחון הבנתי שיש כאן משהו רציני, ומשם הדרך לעזיבת העבודה הקודמת והלא מתגמלת הייתה קצרה".

לקרוא בין השורות

לא קשה לראות את המסר שעובר מהדברים, הבחירה בסייבר כרוכה בעבודה קשה אבל מתגמלת מאוד, ולמי שיש את המוטיבציה לדאוג לעתיד טוב יותר עבור עצמו ועבור המשפחה שתהיה לו, הבחירה ברורה.
מכללת איקום היא בין המכללות המובילות למקצועות ההייטק הדיגיטל בארץ. המכללה פועלת בשיטה ייחודית המפגישה בין טובי המומחים בארץ לבין סטודנטים וסטודנטיות בעלי מוטיבציה ורעב להצלחה, וכך יוצרת את דור העתיד של תעשיית ההייטק בישראל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר