לימודי אבטחת סייבר

אפריל 5, 2022

אין תגובות

מה הם, בעצם, לימודי אבטחת סייבר? יש כל מיני דרכים להסתכל על זה. הדרך הראשונה, באה לידי ביטוי בכך שהדרך, או לחלופין שהיכולת ללמוד אבטחת מידע. הדרך השנייה, מתבטאת בכך שהדרך או שהיכולת לקבל הכשרה מקצועית עבור תפקידים של אבטחת מידע. והדרך האחרונה, היא פשוט להעמיק לתוך התחום המקצועי הזה.

לימודי אבטחת סייבר

מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי אבטחת סייבר?

ספציפית במכללת איקום, ניתן לברר על לימודי אבטחת סייבר הכוללים כחמישה מודולים עיקריים ומי שיסתכל בסילבוס יוכל לראות מילים כמו פייתון, לינקוס, ניהול רשתות, בדיקות חוסן וכו'. ניתן ליצור קשר עם המכללה כדי לקבל עוד פרטים. יתרה מכך, יש לציין שכל מכללה מציעה משהו שונה עבור לימודי סייבר ואבטחת מידע.

לימודי אבטחת סייבר באיקום?

ניתן להגיד, שבמכללת איקום לימודי אבטחת סייבר יהיו שונים מלימודים במקורות לימוד אחרים. בין השאר כי למכללה זו יש את הפיצ'רים הייחודיים שלה. לדוגמה, יש אפשרות ללמוד קורס אבטחת מידע למתחילים הן מהבית והן מהכיתה הפיזית. כלומר או באופן מקוון או באופן פרונטלי. כך שזה משלב את שני העולמות בצורה שכזאת. מי שרוצה יכול להגיע לכיתה, ומי שלא – לא.

מה עוד ניתן להגשים כדרך לימודי אבטחת סייבר?

בסופו של דבר, לימודי אבטחת סייבר יכולים לאפשר למי שהשלים את הכשרתו, להחזיק בסט כישורים ואפילו צורות מחשבה יעילות כדי להשלים אי אילו מטרות בתחום אבטחת המידע. ביניהן: היכולת להבין במהרה אילו פריצות ישנן ולהוסיף שכבות הגנה (או כמה זמן שזה ייקח). ובכך בעצם לחשוב ולהבין באופן יצירתי אילו שכבות הגנה ניתן להוסיף על מערך מידע נתון. מדובר בהכשרה שכוללת הן את הרובד האנליטי והן את הרובד היצירתי – וזאת כדי לזהות דרכים חדשות להגן ולפרוץ. 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:











  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…











   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
















    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר