לימודי בדיקת תוכנה תנאי קבלה

מרץ 26, 2023

אין תגובות

לא לכולם מתאים ללמוד שפות תכנות ולכתוב שורות קוד כל היום, וזה בסדר. יש עוד תפקידים בעולם ההייטק שאפשר ללמוד יחסית בקלות כדי למצוא עבודה בתחום. למשל, בגלל שתנאי קבלה ללימודי בדיקת תוכנה הם בדרך כלל לא נוקשים מידי, רבים בוחרים להרשם לקורס בדיקות תוכנה QA אונליין כדי להשתלב בתעשיית ההייטק.

דרישות קבלה ללימודי בדיקת תוכנה

תנאי קבלה ללימודי בדיקת תוכנה בדרך כלל יושפעו ממוסד הלימוד בו אתם רוצים ללמוד. יש מוסדות לימוד שדרישות הקבלה בהם כמעט לא קיימת, ואתם נדרשים רק להראות התעניינות בתחום. לעומת זאת, מקומות אחרים יכולים לדרוש שהסטודנטים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד, ולפעמים אפילו לקבל רק כאלו שעברו בגרות של 3 יחידות מתמטיקה לפחות.

בגלל שיש מבחר לא קטן של מוסדות לימוד שמלמדים קורס בדיקת תוכנה, במידה ואתם לא יכולים להתקבל למקום אחד, אל תתייאשו. עשו סקר שוק ובדקו איפה כן יקבלו אתכם.

מה לומדים בקורס בדיקת תוכנה?

קורס בדיקת תוכנה במכללת איקום מכשיר אתכם להיות בודקי תוכנה מן המניין. לכן, במהלכו נלמדות המתודולוגיות השונות שתצטרכו לדעת כדי לעבוד בתחום, יחד עם כלים מקצועיים שמקומות עבודה יצפו מכם להכיר.

לימודי בדיקת תוכנה תנאי קבלה
מחיר של קורס בדיקת תוכנה

מחיר של קורס בדיקת תוכנה נגזר מהיקף הקורס. קורס ארוך ומקיף יותר נמשך יותר זמן ולכן, הגיוני שהמחיר שלו יהיה גבוה יותר. לעומת זאת, קורס לימודי בדיקות תוכנה QA בסיסי וקצר שנמשך פחות זמן, בדרך כלל יוצע במחיר זול יותר.

אם המטרה שלכם היא לעבוד כבודקי תוכנה ואתם רוצים שקורס אוטומציה אונליין יעזור לכם לרכוש כלים מקצועיים שדרושים לצורך כך, מומלץ לכם להשקיע בקורס איכותי ברמה גבוהה. אל תתפתו לבחור באפשרות הזולה יותר רק בגלל המחיר, אלא חפשו קורס מקיף ומקצועי.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר