לימודי בדיקת תוכנה QA לחרדים

ינואר 31, 2023

אין תגובות

חרדים ! קורס בודקי תוכנה QA – ההזדמנות שלכם להשתלב בעולם ההייטק

תעשיית ההייטק הישראלית מראה שאיפה הולכת וגוברת לשלב בשורותיה עובדים חרדים, וניתן לראות כי מספר הגברים והנשים החרדים בחברות הייטק הולך ועולה בהתמדה בשנים האחרונות ומכאן ניתן להבין שלימודי בדיקת תוכנה לחרדים הופכים לפופולריים. עשרות חברות הייטק גדולות פותחות את הדלת לעובדי תוכנה חרדים ומאפשרות להם לפתח קריירות מספקות ומבוקשות במיוחד. אחת הדרכים הבטוחות להשתלבות כזו היא השתתפות בקורס לימודי בדיקות תוכנה QA מומלץ.
כפי שנכתב, תחום בדיקות התוכנה, שידוע גם בשמו QA (מהצירוף Quality Assurance, או הבטחת איכות), מהווה היום את אחת הדרכים לפתיחת הדלת אל עולם ההייטק הנחשק. ענף זה מאפשר גם למי שאין בידיהם ידע קודם רב או ניסיון מקצועי בתכנות ובמחשבים להשתלב בתפקיד טכנולוגי מאתגר ומרתק, שיש לו חשיבות רבה בתהליך הפיתוח של תוכנות ואפליקציות. רבים בתעשיית ההייטק מתחילים את דרכם בתפקיד זה, לאחר שסיימו את לימודיהם בקורס בודקי התוכנה, ומתקדמים בהמשך דרכם לתפקידים בפיתוח ובהנדסה של תוכנה.
גברים ונשים מהציבור החרדי שרואים את דרכם המקצועית בעולם התוכנה ושואפים להשתלב בחברות הייטק ובבתי תוכנה מובילים יכולים לעשות זאת דרך קורס בדיקות תוכנה, שנלמד גם במסלולים מותאמים במיוחד לחרדים.

לימודי בדיקת תוכנה לחרדים
מהו קורס QA?

קורס בקרת איכות תוכנה, קורס QA קצר, מקנה את כל הכלים והמיומנויות לעבודה עם תוכנות ותכנות. הסוגיות בהן נוגע הקורס הן רבות ומקיפות. בין התכנים הנלמדים, נחשפים גם תרחישי בדיקה, JAVA, HTML, XML, ACCESS ועוד.
כמו כן נלמדים תכני תקשורת נתונים, אבטחת מידע, LINUX, בסיס נתונים, שפת C, שפת C++, איתור באגים ועוד.
התכנים מגוונים ומעניקים את הכלים המתאימים. הקורס כולל עבודה מעשית, נוסף ללימודים העיוניים, ולכן מובטחת היציאה לשוק העבודה עם מיומנויות פרקטיות.

איך מתקבלים לקורס תוכנה QA?

קורס בדיקות תוכנה QA לחרדים מתאים לגברים ולנשים מן הציבור החרדי אשר מעוניינים בהשתלבות בקריירה בתחום ההייטק והתוכנה. קורסים אלה מתאימים בדרך כלל גם לחסרי רקע קודם בתכנות והם מאפשרים לקבל את הכלים הנחוצים כדי להתחיל את הדרך לקריירה בהייטק בתפקיד מבוקש. תחום בדיקות התוכנה מתאים במיוחד לבעלי זיקה לנתונים ותשומת לב לפרטים קטנים, שמעוניינים בקריירה מאתגרת ודינמית.
תנאי הקבלה לקורס בודקי תוכנה QA משתנים בין מוסד אחד לאחר. חלק מן המוסדות אינם דורשים בהכרח תעודת בגרות ועורכים מבחני מיון וקבלה פנימיים למועמדים לקורס, וכן ראיונות אישיים בפני וועדה. למועמדים שאין ברשותם ידע מספק במתמטיקה ובאנגלית מציעים חלק מהמוסדות מכינה ייעודית.
רבים מבין מוסדות הלימוד מציעים לתלמידים מלגות לימוד לחרדים. מלגות אלה באות לסייע למשתתפים במימון של שכר הלימוד, חלקן ניתנות על ידי מוסדות הלימוד עצמם ואחרות מטעם גופים וקרנות חיצוניים והן תורמות להשתתפות ערה בקורס תוכנה QA.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר