לימודי בינה מלאכותית קורס

ספטמבר 25, 2023

אין תגובות

לימודי AI אפשריים במגוון דרכים, אולם עבור מי שמבקשים לעבוד בתחום מומלץ מאוד לבצע לימודי בינה מלאכותית בקורס מסודר הכולל ליווי, הסברים מפורטים בעברית, חניכה וגישה לידע שרק מומחים מהשורה הראשונה יכולים להביא איתם.

איך לומדים ללמוד?

אם אתם נמצאים בנקודה בה אתם רחוקים מהלימודים בתיכון וממוסדות הלימוד המסורתיים להשכלה גבוהה, כדאי שתדעו שלא הרבה השתנה שם. אם גם לכם החוויה כללה המון רגעים של שעמום עקב לימוד מונוטוני של המון חומר לא רלוונטי, ובכן, הדברים נשארו כפי שהם.
לעומת זאת, לימודי בינה מלאכותית פייתון בקורס ממוקד ומוכוון לשילוב בתעשיית ההייטק בישראל בהחלט יכולים לחדש לכם. הקורס מציע הכשרה מלאה לעבודה בתעשייה כחלק מצוותי הבינה המלאכותית וזאת תוך פחות משנה.

מה השיטה הטובה ביותר?

כפי שעלה מהנתונים שנאספו בתקופת הסגרים בקורונה ובשנתיים שעברו מאז, אחוז הבוגרות והבוגרים שמסיימים את הקורסים בהצלחה, ואף אחוז ההשמה במשרות בתעשיית ההייטק, רק עלו עם מעבר ללימודים AI אונליין, ולכן הוחלט להשאיר אותם כך.

לימודי בינה מלאכותית קורס
מה הם אחוזי ההשמה?

אחוזי השמה הם אחוז הבוגרות והבוגרים שעובדים בתעשיית ההייטק מתוך מי שסיים את הלימודים. כלומר, כמה אנשים מצאו עבודה לאחר סיום ההכשרה.
בעוד שהנתונים המקובלים בארץ עומדים על 70% – 80% ואף במקרים רבים פחות מכך (ולכן מוסדות הלימוד נוטים שלא לפרסם זאת), במכללת איקום אחוז ההשמה עומד כל כ-92%. נתון פנומנלי שמושג דרך למידה איכותית ומוניטין בקרב הגופים הגדולים בארץ.

איך ניתן לדעת לאיזה קורס ספציפי להירשם?

תחום הבינה המלאכותית אכן רחב מאוד ויש מגוון קורסים שניתן לקחת, על כן הדרך הטובה ביותר היא להתייעץ, לשמוע על היצע הקורסים הקיים וכך להיחשף למגוון הרחב ולבחור את הטוב והמתאים ביותר עבורכם.
מכללת איקום נחשבת למכללה המובילה והחדשנית בישראל למקצועות ההייטק והדיגיטל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר