לימודי הייטק בצפון

דצמבר 14, 2022

אין תגובות

להיכנס לעולם ההייטק הוא חלום של ישראלים רבים. המשכורת, התנאים, האווירה שמסביב — אין ספק שמדובר בענף הכי מבוקש בישראל.
עם זאת, בשביל להתחיל לעבוד בענף ההייטק אתם חייבים שיהיו לכם את הכישורים המתאימים. יש כמה מכללות בארץ שמלמדות ומכשירות תלמידים בתחומי ההייטק השונים, אבל רובן נמצאות במרכז הארץ, בין חדרה לגדרה. בשביל לתת אפשרות גם לתושבי הצפון בישראל לעבור הכשרה מקצועית להייטק ולמצוא עבודה, אנחנו במכללת איקום החלטנו לפתוח קורסים של לימודי הייטק אונליין בצפון.

רוצים ללמוד הייטק בצפון הארץ? הנה מה שאתם צריכים לדעת

רוב חברות ההייטק דורשות ניסיון בתחום או ידע וכישורים רלוונטים כמו פיתוח אפליקציות, כתיבה בשפת תכנות או יכולת בניהול רשתות ואבטחת מידע. זה אומר שמי שמעוניין לעבוד בהייטק אבל "מגיע מבחוץ", צריך ללמוד את אחד המקצועות האלה, בחריצות ובשקדנות.
למי שמוכן להשקיע את המאמצים, התגמול יכול להיות גדול. קריירה בהייטק יכולה להוביל לעבודה בשכר גבוה עם הטבות ותנאים מדהימים, וכמובן הזדמנות לעבוד עם כמה מהמוחות הכי מבריקים בארץ.

לימודי הייטק בצפון

 

למי מתאימים לימודי הייטק בצפון ישראל?

לימודי הייטק למתחילים באזור הצפון מתאימים לאנשים שרוצים ללמוד טכנולוגיה ו/או דיגיטל, למרות שהם לא גרים בתל אביב רבתי. למכללת איקום יש קורסים להייטק המתאימים לתושבי הצפון (למשל אזור נהריה או מטרופולין חיפה) ומאפשרים להם לרכוש כלים ומיומנויות שיפתחו בפניהם את הדלת לעבודה בהייטק.

איזה קורסי הייטק ניתן ללמוד בצפון?

מי שרוצה להתחיל לעשות הסבה מקצועית להייטק בצפון או בכלל, צריך להבין שיש סוגים רבים ושונים של קורסים, כל אחד מהם עוסק בתחום אחר. יש למשל קורסים בתכנות, בפיתוח אתרים, ניהול מסדי נתונים, ניהול רשתות ועוד. לא משנה מה תחום העניין שלכם, אין ספק שבמכללת Ecom נצליח להתאים את הקורס המושלם עבורכם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר