לימודי הייטק ללא פסיכומטרי

ינואר 7, 2024

אין תגובות

אנשים המחפשים לימודי הייטק במכללות ללא פסיכומטרי, מחפשים פתרון עוקף פסיכומטרי, כדי לחסוך מעצמם את הלימודים המתישים והיקרים, הכרוכים בלימודים לפסיכומטרי. לימודים לפסיכומטרי, וכן גם הבחינה עצמה, דורשים עבודה אנטנסיבית מאוד, ויכולות אנליטיות גבוהות שאין לכל אחד.

לימודי הייטק ללא פסיכומטרי

הבשורה היא, כי ישנן דרכים רבות ללמוד הייטק גם בלי פסיכומטרי, ואף בלי תעודת בגרות. ישנם קורסים רבים ומגוונים, המציעים הכשרה מקצועית בתחום, וכן תוכניות לימודים ייעודיות לאנשים בלי פסיכומטרי.

היתרונות של לימודי הייטק בלי פסיכומטרי

היתרונות של לימודים בצורה כזה, הם רבים. חשוב לקחת אותם בחשבון, במקרה שבחינת הפסיכומטרי מלחיצה מדי, או שחוששים לא לעבור אותה.

אפשר להתחיל לימודים מוקדם יותר

פסיכומטרי הוא מבחן ארוך ומורכב, שעלול לקחת זמן רב להתכונן אליו. ויתור על פסיכומטרי, מאפשר להתחיל לימודי הייטק מומלצים מוקדם יותר, ולהתחיל לעבוד בתחום בגיל צעיר יותר.

לימודי הייטק ללא פסיכומטרי
עלות נמוכה יותר

ויתור על בחינת הפסיכומטרי, חוסך עלויות של הלימודים אל הבחינה, ושל המבחן עצמו.

התמקדות במיומנויות מעשיות

לימודי הייטק מתרכזים לרוב, סביב מיומנויות פרקטיות. כגון תכנות, פתרון בעיות, חשיבה ביקורתית ויצירתיות. במקום להסתמך על מבחנים פסיכומטריים, מוסדות חינוך ומעסיקים, משנים מיקוד להערכת פרקטיקה ותוצאות, באמצעות פרויקטים מעשיים בעולם האמיתי. כך התעשייה מנצלת מאגר כשרונות רחב יותר, ומכירה בחוזקות הייחודיות שאנשים מביאים איתם לשולחן.

ידע פרקטי ונסיון

ככל שהסטודנט מביא איתו ניסיון אמיתי בחברה אמיתית (לא תיקי עבודות שהכין בבית), כך החברה אליה הוא מנסה להתקבל, תתייחס יותר לכלים שלו, ופחות לרקע- האם הוא עבר פסיכומטרי. כך גדל הסיכוי להשתלבותם של אנשים מרמות סוציו אקונומיות נמוכות, דלות באמצעים.

חשוב לציין, כי מכללת איקום מציעה לסטודנטים שלה, לימודים ברמה מקצועית גבוהה, ותעודות מוכרות ומרשימות, בלי צורך בפסיכומטרי.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר