לימודי הייטק מהבית

יולי 6, 2022

אין תגובות

הבית הוא המקום הכי מושלם ללמוד. ועל כן, לימודי הייטק למתחילים מהבית, כפי שמוצעים במכללת איקום, אופטימליים למי שאיננו יכול ללמוד בסביבה רועשת מדי. מי שצריך את המקום שלו בשביל לקרוא בקול רם את חומרי הלימוד. או לחלופין ללמוד בליווי מוסיקה מרגיעה ברקע. מרבית הסטודנטים שלנו מעידים כי צורת למידה שכזאת מתאימה להם מאוד. בפרט שצריך להשקיע מחשבה רבה בלימודי ההייטק.

לימודי הייטק מהבית
מה טוענים המתנגדים לאופציה של לימודי הייטק מהבית?

ישנה קשת של טענות לכל מי שמתנגד לאופציה של קורסים אונליין הייטק מהבית. ואלו הן חלק מטענותיהם –
דחיינות נפוצה לעתים קרובות בקרב סטודנטים הלומדים הייטק בבית. שכן למידה אינדיבידואלית דורשת עמידה מסוימת, משמעת ואחריות.
שקט חיוני כדי ללמוד ולהתרכז נכון, למרות שלפעמים הבית הוא לא נווה המדבר של שלווה שאתם צריכים. אם אתם לא יכולים להתמקד בנושא הייטק מסוים, אולי אתם גם מבדרים את עצמכם יותר בגלל הגישה הקלה לאינטרנט, לספרים, למשחקי הווידאו. וכיוצא בכך.
לימודים במשך כל היום בבית יכולים להיות די מתישים, וייתכן שתזדקקו לזמן מה כדי ליהנות בחוץ. בנוסף, להיות כל כך הרבה זמן בחדר יכול להגביר את הפיתוי לשכב במיטה. או לגלוש ברשתות חברתיות או לנמנם בין התחומים השונים.

מה מאמינים התומכים במסגרת של לימודי הייטק מהבית?

המאמינים התומכים במסגרת של לימודי הייטק מהבית, גורסים כלעיל –
הבדידות של החלל מאפשרת לקרוא בקול ולחזור על הסילבוסים, להיות מסוגל לבצע סימולציות ותרגולים של המצגות. האם אתם נמנים על מי שלומד עם מוזיקה? תוכלו לשמוע את השירים האהובים עליכם מבלי להשתמש באוזניות המעצבנות.
אתם עשויים ללמוד איך שאתם רוצים, עם הנוחות של פיג'מה ונעלי בית. כמו כן, לא תהיו תלויים בלוח זמנים, אפשרי לנצל את הלילות או הבקרים ללימודים.
הנוחות של הבית שלכם, כמקום של לימודי הייטק מהבית, מאפשרת לכם אף לאכול ולשתות בזמן שאתם לומדים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר