לימודי סייבר כמה זמן?

מרץ 26, 2023

אין תגובות

סייבר, המונח הזה שעד לפני כמה שנים היה קשור בעיקר לסרטי מדע בדיוני ואקשן הוליוודיים, הפך במהרה לאחד המושגים הכי מוכרים בעולם ההייטק. בהתאם לביקוש המשמעותי שיש לתחום, נפתחו לא מעט קורסים שעוזרים למי שרוצה ללמוד סייבר לרכוש ידע שיכין אותו לשוק העבודה. אם גם אתם מתעניינים בסייבר ושואלים את עצמכם שאלות כמו: כמה זמן זה לימודי סייבר? עד כמה קשה למצוא עבודה אחרי הקורס? מה בדיוק לומדים בקורס? המשיכו לקרוא.

מה לומדים בקורס סייבר?

כחלק מקורס סייבר ללוחמים, תוכנית הלימודים בדרך כלל כוללת: שיטות הגנה מפני איומי סייבר, הדרך הנכונה ביותר לנהל מערכות ממוחשבות, עקרונות בסיסיים בעיצוב ואבטחה ממוחשבים, רכיבי מערכות מחשב ועוד נושאים שונים הקשורים בעולם הסייבר ואבטחת המידע.

לימודי סייבר כמה זמן?
אורך של קורס סייבר

אחד הדברים הראשונים שבודק מי שמתעניין בלימודים בכל תחום, הוא משך הקורס. עם זאת, כשרוצים לבדוק כמה זמן זה לימודי סייבר? מתעניינים יכולים להגיע לתשובות שונות בהתאם למקום בו נלמד הקורס. כל מכללה או מוסד לימודים בונים את הקורס בצורה שונה, מתכננים אותו אחרת לפני מסלול בוקר או ערב וכמובן, כוללים תכנים מעט שונים בתוכנית הלימודים. לכן, אורך של קורס סייבר יכול להשתנות, תלוי לאן אתם בוחרים להירשם.

במכללת איקום, אורכו של קורס סייבר הוא 360 שעות, שהוא פרק הזמן האופטימלי לדעתנו כדי ללמוד את הנושא לעומק, מבלי להאריך את הקורס מעבר למה שנדרש.

עבודה לבוגרי קורס סייבר

סייבר הוא אחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק הישראלית והבינלאומית. כלומר, למי שסיים קורס סייבר בדרך כלל אין שום בעיה למצוא עבודה. במיוחד אם לוקחים חלק בקורס מקיף ומקצועי, כמו קורסים מומלצים בהייטק שמוצעים במכללת איקום, אפשר להתחיל לעבוד בקלות מיד עם סיום הקורס.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר