לימודי קורס סייבר מה לומדים

יוני 16, 2023

אין תגובות

ישראל ידועה כבר שנים רבות בתור מעצמת סייבר, ובין אם מדובר על חברות סייבר התקפי ובין אם מדובר על סייבר הגנתי, הביקוש לעובדות ועובדים מישראל מרקיע שחקים. איך מתחילים? היכן נרשמים לקורס לימודי סייבר ומה לומדים?

מה זה סייבר בפועל?

סייבר הוא שם כללי לתחום ההתגוננות והתקיפות שיש בעולם המחשוב. בפועל, מדובר על פעולות הנוגעות לבדיקות מוגנות וחוסן המערכות והתשתיות שלהן, בדיקות מוגנות וחוסן לאתרים, האקינג, ניהול רשתות ולמעשה לכל מה שסובב את הכלים ההתקפיים של גורמים מסוימים אל מול יכולות המיגון של הגורמים מהצד השני.
בקורס סייבר למתחילים איכותי תקבלו מעטפת שלמה, שכדאי מאוד לוודא שחלקים נרחבים ממנה מבוצעים בשיתוף משרד הביטחון, שמטרתה לבנות בכם מסוגלות לשילוב בתעשייה. בלימודי קורס סייבר לומדים תכנות, כלומר שפות, וגם כאן מומלץ לוודא שהשפה הנלמדת היא מבין הפופולריות והשימושיות שיש בשוק, על מנת לא לבזבז זמן יקר על תוכן לא רלוונטי.

לימודי קורס סייבר מה לומדים
איך כדאי ללמוד?

סייבר הוא תחום שדורש תרגול והשקעה, ולכן כדאי מאוד ללמוד במקום שיאפשר לכם נגישות לחומר הנלמד בעת שאתם פותרים תרגילים וצוברים ניסיון עם קייסים ותרחישים שנלקחו מההתרחשויות העדכניות האחרונות.
בנוסף, היות וישראלים מאוד מבוקשים בעולם כשמדברים על סייבר, כדאי ללמוד במקום עם תקן בינלאומי על מנת שיוכלו להכיר בלימודים שלכם גם בחו"ל.

רוצים לראות אתכם מטפסים למעלה

אצלינו במכללת איקום, הושקעה מחשבה רבה על בניית קורס סייבר ללוחמים איכותי וברלוונטיות גבוהה, עם סילבוס שעובר כל הזמן עדכונים כדי שבוגרות ובוגרי הקורס יוכלו להשתלב מיד ולהכיר את המגמות העכשוויות בשוק.
בין היתר, בחרנו במרצים המומחים והטובים ביותר, כאלו שכבר הצליחו בשוק וכעת באים ללמד ותוך כדי לשתף את התובנות אותן לקח להם שנים לאסוף. בנוסף, הקמנו ספריית VOD שתסייע לכם לחזור על נקודות ולחזק אותן בעת התרגול, וכך להתכונן גם למבחנים הבינלאומיים שיש בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר