לימודי שפות תכנות

יולי 31, 2022

אין תגובות

התפתחות הטכנולוגיה משפיעה רבות על כל שאר התחומים. ככל שמתרבים השינויים והטכנולוגיה עוברת מהפכות ושידרוגים כך גם נוצרות עוד שפות תכנות. כדי להישאר רלוונטיים במקצוע בו אנו עובדים ולדעת במה מדובר כשאנו נתקלים בקודים שכתובים בצורה שונה עלינו להיעזר בקורסים של לימודי פייתון אשר יתנו מענה לצורך זה. יש בכם חשש משפו חדשות? לא יודעים באיזו שפה לבחור? המשיכו לקרוא ונסביר מהן השפות השונות.

לימודי שפות תכנות

מה הם הקורסים שיש לימודי שפות תכנות?

מכללת איקום מאפשרת למידה של מספר קורסי תכנות מומלצים במקביל באופן מקוון ונוח או בכיתת לימוד פרונטלית. כלומר ניתן ללמוד מספר שפות תכנות יחד ובכך להתמקצע בזמן קצר בכמה שיותר שפות. ישנן מספר שפות תכנות שונות הנלמדות בקורסי לימודי שפות תכנות. ג'אווה (Java)זוהי שפת תכנות והיא אחת מהנפוצות ביותר בעולם התכנות. היא מתאפיינת במהירותה הרבה. היא שפה מאוד נאהבת שהרבה מתכנתים בוחרים להשתמש בה הודות למהירות שלה ויעילותה. היא מיועדת לבניית משחקים גרפיים, נוחה לעבודה מול בסיס נתונים, יעילה בתזמון תהליכים ועוד. NET זהו פיתוח מטעם חברת מייקרוסופט המאפשר בניית אתרים דינאמיים ברי שילוב עם ניהול בסיסי נתונים. שפת C# נכללת בפלטפורמת NET, והיא הנפוצה ביותר.

האם יש עוד לימודי שפות תכנות שחשוב להכיר?

לימודי שפות תכנות הם רבים אך אנחנו נתמקד בעיקריים. ישנה שפת תכנות לינוקס (LINUX), זהו מערכת הפעלה שמושתת על קוד פתוח והיא הנפוצה ביותר בכל העולם כיום. היא נמצאה כנפוצה יותר ממערכות מסחריות אחרות בתחומים כמו שרתים ארגוניים וגם בשרתי רשת. היא מתאפיינת ביתרון משמעותי. היא מערכת חופשית ויציבה ואלו הסיבות שהפכו אותה לפופולארית כל כך. קורס תכנות בלינוקס יכול להוות כלי עזר משמעותי בעת העבודה בשל נוחותה.
.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

תחום אבטחת המידע ממשיך להתפתח ולהיות מרכזי בעולם הטכנולוגי של היום. עם עליית האיומים הקיברנטיים והמתקפות על מערכות מידע, הביקוש למומחי אבטחת מידע נמצא בעלייה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר