לימוד קורס סייבר

פברואר 8, 2023

אין תגובות

מה זה סייבר?

עם היתרונות שהגיעו בזכות ההתפתחות הטכנולוגית של השנים האחרונות, יש גם כמה חסרונות. אחד מהם, הוא קיומו של ענף חדש של פשיעה, שנקרא סייבר. פושעי סייבר משתמשים ביכולות הטכנולוגיות שלהם בשביל לפרוץ למחשבים של ארגונים, לסחוט אותם, לגנוב מידע או לשבש את הפעילות שלהם בדרך אחרת. כתגובה למתקפות סייבר, נולד הצורך באנשי מקצוע שידעו להגן על ארגונים מפני פושעי סייבר. לימודים בקורס סייבר באינטרנט מכשירים את מי שמשתתף בהם להילחם בתופעה המטרידה הזאת באמצעים טכנולוגיים.

לימוד קורס סייבר
קורס סייבר

סייבר כבר מכונה "מקצוע העתיד", כי ברור לכולם שיהיה לו מקום משמעותי לא רק בעולם ההייטק, אלא גם בתחומים אחרים. לדוגמה, בית חולים שנמצא תחת מתקפת סייבר עלול לאבד גישה לתיקי המטופלים שלו, מה שבפועל ימנע מבית החולים לתפקד כי אי אפשר יהיה לטפל בחולים בלי מידע רפואי רלוונטי עליהם.

קורס הסייבר ללוחמים של מכללת איקום מקנה למשתתפים בו את כל הכלים הדרושים כדי להפוך לאנשי סייבר ואבטחת מידע מקצועיים. בקורס לומדים שפות תכנות רלוונטיות, איך לבצע בדיקות חוסן לתשתית, אתרים ואפליקציות ועוד.

לימודי קורס סייבר אונליין

קורס סייבר אונליין מתאים למי שרוצה ללמוד את התחום, אבל לא מעוניין להגיע פיזית למוסד לימודים. כשמדובר במקצועות התכנות, בדרך כלל אין מניעה ללמוד מרחוק, כי ממילא כל ההתנסות הפרקטית צריכה להיות דרך המחשב.

מציאת עבודה אחרי קורס סייבר

בגלל תקיפות סייבר רבות שמתרחשות בשנים האחרונות, אשר פוגעות מאוד בתפקוד של בתי עסק וגופים גדולים, יש ביקוש גבוה במיוחד לעובדים בתחום הסייבר. אחרי שתסיימו בהצלחה לימודים בקורס סייבר, תהיה לכם אפשרות לחפש עבודה בכל מיני תפקידים. התפקידים הכי נפוצים הם אנליסטים, עובדי בדיקות חדירות ויועצי אבטח מידע.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר