לימוד תכנות לנשים

יוני 16, 2023

אין תגובות

לאחר מספר לא מועט של שנים, סוף סוף לימוד סייבר לנשים הפך לדבר מובן מאליו. עם זאת, עדיין ניתן לראות כי מרבית משרות התכנות במשק מאויישות על ידי גברים. המצב דורש תיקון, ודווקא השנתיים האחרונות מלמדות על הזדמנות אדירה של נשים להשתלב בכל תפקידי התכנות וההנהלה שיש לחברות הגדולות במשק להציע.

על ESG כבר שמעתן?

המצב הלקוי בו נשים נדחקות מקדמת הבמה לאחור מתחיל להיראות כדבר שעומד להגיע אל סופו, ועם זאת עדיין לעיתים בעלי תפקידים בוחרים במועמדים גברים מתוך הנחה שאלו לא יפסיקו לעבוד בהריונות וכדומה. המצב כאמור לקוי, ואכן העולם התחיל להסתכל בעין ביקורתית ולטפל בו.
אחת המגמות המשמעותיות ביותר שניתן למנות, היא הפריצה של מדדי ה-ESG לחיינו. אלו ראשי תיבות של Environmental, Social, and Governance, שהם סביבה, אחריות חברתית וממשל תאגידי. המדדים גורמים לחברות להתאמץ לקבל ציון גבוה, שכן כך באפשרותן להיכנס לקרנות השקעה שהחליטו לשים את המדד כפרמטר החשוב ביותר לנגד עיניהן, ויש רבות ועשירות כאלה.

לימוד תכנות לנשים
למה כדאי דווקא עכשיו, ואיך?

בסקטור האחריות החברתית, אחד ממרכיבי הציון העיקריים הוא שוויון מגדרי בגיוס מועמדות ומועמדים. לכן, דווקא עכשיו מומלץ לברר על לימודי הייטק לנשים, שכן הדלת פתוחה מתמיד, ואין עוד סיבה לחשוש מקשיים במציאת עבודה בסיום הלימודים.
מכללת איקום היא מכללה העוסקת בלימוד מקצועות ההייטק, ושמה לה למטרה להביא לשינוי במציאות הישנה שבה נשים היו צריכות לחשוש מהקשיים האמורים. כדי לעשות זאת, אנחנו דואגים ללמד ברמה הגבוהה ביותר, קורסים ממוקדי תפקיד אשר שמים משקל רב על מציאת המשרה הראשונה ממנה הניסיון מתחיל להיצבר והמוניטין מתחיל לעלות.
בין היתר, דרך השקעה עצומה במרכז ההשמה שלנו, אשר נבנה בדיוק למטרות האלה, ושנשות ואנשי ה-HR שעובדים בו עם מכוונות גבוהה במיוחד בשביל להביא לשינוי החשוב הזה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר