לימוד Javascript בעברית

פברואר 8, 2023

אין תגובות

לימודי שפות תכנות לא חייבים להיות רק באנגלית. זה נכון ששפות התכנות עצמן מבוססות על אנגלית, אבל ההסברים, התרגילים והליווי יכולים להיות גם בעברית. לימוד Javascript בעברית הוא לגמרי אפשרי, ויכול להתאים למי שרוצה ללמוד את השפה אבל מרגיש פחות בנוח עם אנגלית.

מהי שפת Javascript

דף אינטרנט מורכב משלושה חלקים: הראשון הוא HTML שבעזרתו נוצר המבנה הבסיסי של הדף. השני הוא CSS שנתן לדף האינטנט את העיצוב הייחודי שלו. השלישי הוא Javascript, שפת תכנות שמאפשרת לאתרי אינטרנט להיות אינטרקטיביים, או במילים אחרות, להגיב לפעולות שאנחנו עושים (כמו לחיצה על כפתור כזה או אחר באתר).

קורס Javascript בעברית

לימוד Javascript בעברית יכול להיות בקורס פרונטלי, קורס אונליין או אפילו בצורת לימוד עצמי עם הסברים מספרים או מדריכים דיגיטלים. אם אתם רוצים ללמוד בקורס אונליין, כדאי לוודא שאתם מקבלים גם ליווי אישי ותרגול פרקטי של החומר הנלמד, ולא רק הרצאות מוקלטות שאי אפשר לשאול בהן שאלות או לחזור על החומר הנלמד.

לימוד Javascript בעברית
למי זה מתאים?

לימוד Javascript בעברית מיועדים לתיכוניסטים, חיילים משוחררים וכל מי שרוצה לרכוש ידע נוסף בתכנות, בין אם יש לו רקע קודם ובין אם לא. קורס תכנות לימודי ערב יכול גם להתאים למי שמגיע מתחום אחר לחלוטין ורוצה לעשות שינוי בקריירה. במילים אחרות, קורס Javascript יכול להתאים לכולם. אם אתם רוצים ללמוד קורס טכנולוגי ולא בטוחים מה מתאים לכם, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא על הקורסים שמוצעים במכללת איקום.

מה לומדים בקורס Javascript בעברית

השימוש הנפוץ ביותר ל- Javascript הוא בתחום בניית אתרי האינטרנט. כדי ללמד את התחום, קורס מקיף צריך לכלול את היסודות של השפה, ללמד יצירה של אובייקטים, להסביר את הפונקציות הבסיסיות והמתקדמות שלה ועוד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר