ללמוד קורס סייבר

ינואר 7, 2024

אין תגובות

ללמוד קורס סייבר מקצועי, מאפשר לאנשי אבטחת המידע בארגונים, להילחם באנשי הרשת האפלה. מתחת לפני השטח של האינטרנט, מסתתר תחום חבוי מהמשתמשים ההגונים. זוהי הרשת האפלה. פינה מסתורית במרחב הווירטואלי, שמהווה מערך שלם של פעילויות בלתי חוקיות, נגד ממשלות, ארגונים וקהילות.

מהי הרשת האפלה?

הרשת האפלה, היא אוסף של אתרים המוסתרים בכוונה תחילה, וזמינים רק לבעלי גישה מיוחדת. במרחב זה מתקיימות עסקאות לא חוקיות- פיננסיות ואחרות, חילופי מידע, סחר בלתי חוקי, ומרכז מידע להאקרים פושעי סייבר.

פעילויות בלתי חוקיות

אחד ההיבטים הבעייתיים ביותר של הרשת האפלה, הוא הקשר שלו עם פעולות פליליות שונות. עסקאות סמים, נשק חם, נתונים של כרטיסי אשראי גנובים, כסף מזויף, פרטי זהות גנובים, המשמשים כסות לפעולות פליליות נוספות, ועוד.

חלקם של מטבעות הקריפטו בפשע

מטבעות הקריפטו, בעיקר הביטקוין, משמשים במיוחד לעסקאות אלו, בגלל האנונימיות שהם מאפשרים. לכן המטבעות הדיגיטליים מהווים העדפה ראשונה, לתשלום על אותן פעולות בלתי חוקיות.

ללמוד קורס סייבר
איומי סייבר ברשת האפלה

החברה המחתרתית הזו, מושכת לא רק סחר בלתי חוקי, אלא גם האקרים וקבוצות של פושעי סייבר להשכרה לכל המרבה במחיר. הם מציעים שירותים כמו התקפות מניעת שירות מבוזרות, התקפות של תוכנות כופר, פריצה למאגרי מידע והפצה או מכירה של החומר הגנוב, ועוד.

אתגרים באבטחת סייבר ואכיפת החוק

האופי החשאי של הרשת האפלה, יוצר אתגרים לא פשוטים, עבור מומחי סייבר וסוכנויות אכיפת החוק. בדיקה וניטור של תחום זה דורשים כלים מיוחדים, חקירות ייעודיות, ומומחיות טכנית ברמה גבוהה. אם גם אתם רוצים להתחקות אחרי פעילויות פליליות, למנוע סחר בלתי חוקי, ולהגן על שומרי החוק במדינה ובעולם, מקומכם איתנו, מכללת איקום. אצלנו תוכלו ללמוד אבטחת סייבר בצורה מקצועית ומעודכנת במיוחד

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר