למה ללמוד פייתון

מאי 14, 2022

אין תגובות

בשנים האחרונות עולם ההייטק מוסיף להשתנות ולהתפתח. בהתאם לכך כך גם הדרישות לאנשי מקצוע בתחום. רבים לא יודעים מהיכן להתחיל. במכללת איקום תוכלו למצוא מגוון קורסים רבים שיעניקו לכם הזדמנויות עבודה עם הידע שתקבלו. מהבולטים ביניהם קורס פייתון למתחילים.

למה ללמוד פייתון

 

מה זה פייתון?

פייתון היא שפת תכנת דינמית בין הנפוצות ביותר שקיימות בעולם. בניגוד לשפות תכנות אחרות הקיימות, היא נוחה לשימוש, משתמשת בשיטת ההזחה, שיטת כתיבה שעל פיה לא משתמשים בסוגריים ומקפידים על מילים קצרות וברורות. בנוסף היא קלה ללמידה וידידותית למשתמש.

 

למה ללמוד פייתון?

בעולם ההייטק שבו יש ביקוש רב למתכנתים, לימודי פייתון מהווה נקודת התחלה להשתלבות בתחום. ישנן המון סיבות למה ללמוד פייתון. העיקרית היא שלרבים שלא היה ידע קודם או ניסיון בתחום הצליחו ללמוד את שפת התכנות הזו ומבין שפות תכנות רבות היא בין הקלות לשימוש ולמידה. סיבה נוספת למה ללמוד פייתון, בגלל שזו שפת תכנות נפוצה, לא משנה באיזה מקום עבודה, השפה והעבודה יהיו אותו הדבר מה שמאפשר מרחב תמרון. מאחר והפייתון הוא שפת התכנות של העתיד, ללמוד אותו רק יעניק את הידע הנדרש על מנת להצליח בעתיד בתחום ההייטק.

למה ללמוד פייתון במכללת איקום?

מכללת איקום היא מכללה למקצועות הדיגיטל והייטק שפועלת לפי שיטת לימוד חדשנית. למכללת איקום רשת חברתית אקדמית בה ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים שבסופם תקבלו את הידע וההכשרה הנדרשת על מנת להתברג בתחומים אלו. השיעורים מועברים הן באופן דיגיטלי והן באופן פרונטלי על ידי צוות מרצים מקצועי. מכללת איקום מציעה משרות ממשלתיות בתחום ההייטק מאחר והיא מוכרת על ידי משרד הביטחון. 

ישנן המון סיבות למה ללמוד פייתון. במכללת איקום תוכלו לקבל את ההכשרה הטובה ביותר על מנת להתברג ולהצליח בתחום.

 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:











  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…











   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
















    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר