למי מתאים להיות מתכנת

דצמבר 14, 2022

אין תגובות

מחקר שנערך לאחרונה מצא ש7 מתוך 8 העבודות המבוקשות ביותר בישראל הן בתחום ההייטק, כולל מתכנתי Fullstack. עם עליית האוטומציה והתלות ההולכת וגוברת בטכנולוגיה, זה לא מפתיע שעסקים זועקים למתכנתים מוכשרים. אבל למי מתאים להיות מתכנת? לפניכם התשובה שלנו.

אתם לא צריכים רקע נרחב במתמטיקה

טעות נפוצה לגבי מתכנתים היא שהם צריכים רקע נרחב במתמטיקה כדי להצליח. זה פשוט לא נכון. אמנם בסיס מתמטי חזק בהחלט יכול לעזור, אבל זו לא חובה. כל עוד אתם מרגישים בנוח לעבוד עם מספרים ויש לכם הבנה בסיסית בלוגיקה, אתם מסוגלים ללמוד תכנות.

רוצים להיות מתכנת? לחצו כאן לקבלת מידע עבור קורס תכנון אונליין במכללת איקום!

למי מתאים להיות מתכנת

 

אתם לא צריכים להיות אשפי טכנולוגיה

טעות נפוצה נוספת היא שצריך להיות לכם "כישרון טבעי" בטכנולוגיה כדי להיות מתכנתים.
נכון שלחלק מהאנשים נראה שיש כישרון מולד במחשבים, אבל זה לא אומר שאם אין לכם את זה, אתם לא יכולים להיות מתכנתים. בדיוק כמו כל מיומנות אחרת, להיות טובים בתכנות פשוט דורש תרגול והתמדה. עם מספיק זמן ומאמץ, גם אם מעולם לא כתבתם שורת קוד, אין סיבה שלא תוכלו להפוך למתכנתים מצליחים.

אתם לא צריכים תואר אקדמי

בניגוד לכמה מקצועות אחרים, אתם לא צריכים להיות בעלי תואר אקדמי כדי להיות מתכנתים. למעשה, מתכנתים רבים מעולם לא בילו יום אחד באוניברסיטה.
כמובן שתואר במדעי המחשב יכול לעזור לכם, אבל כיום, למי שרוצה ללמוד תכנות יש לא מעט אופציות, כמו קורסים במכללת איקום. קורס מקצועי מכללה שלנו יכול ללמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על תכנות, תוך מספר חודשים קצרים.

אז מי מתאים להיות מתכנת?

מעט כל אחד! אתם לא צריכים להיות מצטיינים במתמטיקה, לא חייב להיות כישרון מולד בטכנולוגיה, ותואר אקדמי זה רק בונוס, ולא דרישה. אם אתם מוכנים להשקיע זמן ומאמץ, קורס תכנות אתרים שלנו יכול לעזור לכם להשיג עבודה כמתכנתים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר