מדהים: סקר מצא כי 89% מהמשווקים רואים עלייה במכירות באמצעות נתוני מיקום – כל הפרטים בפנים…

אוקטובר 26, 2019

אין תגובות

נתונים שעובדים: נתוני סקר מעידים כי גובר השימוש במיקומי המשתמש למיקוד, למעורבות ולהתאמה אישית בפרסום, אך ככל הנראה לא למדידה בתוצאות.

בשנה שעברה Lawless Research and Factual (לולס מחקר עובדתי) מצא כי 87% מהמשווקים השתמשו בנתוני מיקום או מיקוד במסעות השיווק שלהם. כעת, סקר חדש גילה הבדל בשימוש של המפרסמים בפרסום מבוסס מיקום, אבל גם בתוצאות, שהשתפרו, לרבות גידול במכירות (89%) צמיחה של לקוחות (86%) ו פעילות לקוחות גבוהה (84%).

הסקר של 2019 כלל 700 משווקים על טלפונים נידיים מבוססי ארה"ב שנלקחו מתוך לוח סקר B2B וכללו 536 מותגים צרכנים ו 164 סוכנויות.

ואלו הן התוצאות….

לשאלה: האם חווית את היתרונות הבאים משימוש בשיווק ו / או פרסום מבוסס מיקום?

אז ככה:
רק 24% עושים שיוך לא מקוון. יותר מ -9 מתוך 10 משווקים שנסקרו מתכננים להשתמש בנתוני מיקום בעתיד. עם זאת, באופן מוזר, רק 24% משתמשים או מתכננים להשתמש בו עבור ביקור בחנות או מדידה לא מקוונת.
ולפי הדוח, "השימוש העיקרי בנתוני המיקום הוא למיקוד (67%) ו -52% משתמשים בנתוני מיקום עבור מעורבות הקהל, אסטרטגיית מסע הפרסום וחוויית הלקוח או התאמה אישית".

ולשאלה הבאה:

כיצד אתה משתמש כעת בנתוני מיקום (או מתכננים להשתמש) במסעות הפרסום שלך?

טלפון נייד הוא הערוץ הראשי המשתמש כעת בנתוני מיקום (81%). עם זאת, הסקר מצא כי משווקים מתכננים להשתמש בנתוני מיקום גם בערוצים אחרים: טלוויזיה מתקדמת (49%), דיגיטלי מחוץ לבית (47%), רמקולים חכמים (45%), כלי רכב (28%). ולא, זה לא עוד מבחר ערוצים לפרסומים כמו ייצוג מדויק של המקום שבו הפרסומת יפורסם. ממצאים אלה מצביעים על השוק שהולך במגמה לעבד את נתוני המיקום ככלי רב תכליתי לשימוש בהקשרים רבים.

ועוד ממצא מעניין מאוד ואולי קצת מדאיג בנוגע למדידה, שהתגלה: רוב המשווקים משתמשים בנתוני הכניסה לאתרים שלהם כמדד העיקרי של יעילות מסע הפרסום. היינו רואה זאת כהצהרה כללית על כל מסעות הפרסום ולא רק על נתוני המיקום.

לדעתנו, ביחס לנתוני "רכישות או מכירות", "העלאה במכירות", ו"ביקורים בחנות ", כניסה לאתר איננה משקפת תוצאות עסקיות מוחשיות ואם אכן משווקים מודדים תוצאות בעיקר לפי כניסה לאתרים, זה נראה משקף חוסר כללי של תחכום המדידה, בהתחשב בכלים הזמינים.

אולי זה מה שהוביל לשאלה הבאה והמסקרנת

באיזה מהפעולות הבאות אתה משתמש כדי למדוד את יעילות הפרסום הדיגיטלי?

איכות ודיוק הם שיקולים מובילים עבור משווקים בעבודה עם נתוני מיקום. בשלב זה משווקים הופכים מתוחכמים יותר ויותר מעוניינים (62%) להסתכל מאחורי המסך כדי להבין איך הנתונים נאספים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר