מה זה AI?

אפריל 5, 2022

אין תגובות

יש אנשים שיכולים לשאול, ובצדק, מה זה AI? שהרי, מדובר בקונספט מהאגדות או מהסרטים. אינטליגנציה מלאכותית. זה נשמע מרשים, מעניין ואפילו מלא אופקים ללמידה. ואכן, ישנם קורסים שמאפשרים ללמוד את זה.

מה זה  AI כיום?

מכללת איקום לדוגמה מזמינה אנשים שאוהבים לפתור בעיות אנליטיות, מחזיקים את תחום המחשוב קרוב ללב, ומעוניינים לעבוד בתחום עבודה רווחי – ללמוד קצת יותר על מה זה  AI?, כדרך אחד הקורסים שלה – כמובן, בנושא בינה מלאכותית. יש שיגידו שמדובר במושג שנטבע בעשרות השנים האחרונות ומתייחס ליכולתם של מחשבים לפעול באופן אינטליגנטי. ניתן היה לראות דוגמה לכך בסרט iRobot או אפילו ביכולות התרגום של גוגל טרנסלייט.

מה זה ai?

מה זה  AI במכללת איקום?

לצורך העניין, מכללת איקום מעניקה קורס בינה מלאכותית. הנמצא תחת ספק משרד הביטחון במאגר תוכניות הלימוד של משרד החינוך. למעשה, יש לקורס גם אישור בינלאומי. מי שרוצה לדעת מה זה  ai, יכול לברר על הקורס כדי לבדוק אם התשובה נמצאת בתוכו. הקורס עצמו שואף להעניק כלים לפיתוח בינה מלאכותית ומתאים גם לאנשים שמלכתחילה לא יודעים מה זה  AI. כלומר, חדשים בתחום ועם זאת מעוניינים להשתלב בתחום הפיתוח.

מה זה  AI בסילבוס?

כך שגם אלו שיודעים מה זה AI וגם אלו שלא, יכולים לברר פרטים על הקורס של איקום כדי לראות מה מוצע.  בין שמונת המודולים העיקריים של הקורס ניתן ללמוד על מבוא לשפת התכנות OOP, פיתוח תוכנה הן בפייתון בסיסי והן בפייתון מתקדם, וכל מיני מילים לועזיות שיהיו יותר הגיוניות להבנה לאחר שתהיה עימן היכרות.

מה זה  AI למי שמתעניין?

כך שבסופו של דבר זה "נוזל" מטה לכדי שאלה מאוד פשוטה, שכבר נמצאת "על הרצפה" ,בגובה הקרקע – האם אנחנו רוצים את זה? האם זה שייך לנו? האם זה ממש בפתח ביתנו, בצעד הבא שלנו? או לפחות, נמצא בנתיב שאנחנו צועדים בו, ו/או מתכוונים לצעוד בו? אם כן, אולי שווה להרים טלפון למכללת איקום, או כל מקור לימודים אחר ולבדוק מה זה  AI.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר