מה כדאי ללמוד 2023

יוני 15, 2023

אין תגובות

השנה היא 2023 – מה כדאי ללמוד? המשק התאושש כבר מהקורונה ומהמלחמה ברוסיה, ואז הגיעו עליות הריבית המטורפות שטלטלו אותו שוב. נראה שכיום מה שבטוח הוא ששום דבר לא בטוח, וכעת החשש הוא שחברות ומעסיקים רבים יצמצמו את הגיוסים שלהם בשנים הבאות. כדי להתכונן לכך באופן הטוב ביותר יש כמה צעדים שמאוד כדאי לשקול.

אחד מהם הוא להשקיע בהרחבת הידע שלכם דרך לימודיים ממוקדים ורלוונטיים. לדוגמה, קורס פיתוח אתרים ואפליקציות מספק את הכלים הנדרשים להיות מבוקש בעולם ההיי-טק.

מה כדאי ללמוד 2023
איך בכלל לבחור מה ללמוד?

קודם כל כבר קיבלתם את ההחלטה ללמוד – יופי. בשביל לענות על השאלה מהי הקריירה שהכי תתאים לכן ולכם חשוב לענות על כמה שאלות מקדימות כמו: באיזו רמת חיים אני רוצה למצוא את עצמי ב-10 שנים הקרובות? האם יש לי זמן לעצור את החיים לשלוש או ארבע שנים בשביל תואר שכנראה הרבה ממנו לא יהיה לי רלוונטי? האם אני יותר בן או בת אדם של לימודים, או של עשייה בתכלס?
כמובן, כדאי להביא בחשבון גם העדפות אישיות כגון אהבה לתחום מסויים כמו כושר ותזונה, טיפול או מתמטיקה. אבל אם אפשר לתת לכם טיפ, כדאי מאוד שבמה שתעשו תשלבו גם ידע בתכנות.

עולם משתנה של בינה מלאכותית

זה לא סוד שתפקידים רבים הולכים להיעלם מהעולם בשנים הקרובות, כשיותר ויותר תוכנות בינה מלאכותית מחליפות עובדים שאין בהם עוד צורך. הדבר היחיד שנראה שיש בו וודאות, הוא הצורך באנשי תוכנה מיומנים שידעו לנצל את הכלים כדי לשפר את התהליכים עוד יותר ויותר.
לכן אצלנו באיקום, מכללה ללימוד מקצועות ההייטק והאונליין, החלטנו לשים דגש בבניית קורסים מומלצים בהייטק על המגמות והשינויים הצפויים בחמש השנים הקרובות, על מנת להבטיח שבוגרות ובוגרי המכללה יסיימו את לימודיהם כשבידיהם הכלים הרלוונטים ביותר למצב העכשווי בשוק.

קחו החלטה אחראית וכנה עם עצמכם

אנחנו מציעים לא למהר להחליט ללמוד כמה שנים טובות ולעצור בינתיים את החיים, אלא להתייעץ עם כמה שיותר אנשי מקצוע בעלי היכרות עם השוק ולקבל החלטה מושכלת. גם אנחנו כמובן מזמינים אתכם להתקשר ולשמוע מה באמת כדאי ללמוד ב-2023 בואך 2024.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

מה זה קורס סייבר?

מה זה קורס סייבר?

עם השנים, תחום אבטחת הסייבר הגיע למספר רב של מגמות שמעצבות מחדש את הדרך שבה ארגונים ועסקים מגנים על הנכסים הדיגיטליים והמידע הרגיש שלהם. מההתקדמות

קרא עוד
מה עושים בסייבר?

מה עושים בסייבר?

בתחום אבטחת הסייבר, אנשי מקצוע עובדים ללא לאות כדי להגן על מערכות דיגיטליות, רשתות ונתונים מפני איומים והתקפות סייבר. מומחי אבטחת הסייבר ממלאים תפקיד מכריע

קרא עוד
מה תנאי קבלה לקורס סייבר?

מה תנאי קבלה לקורס סייבר?

בתחום החינוך לאבטחת סייבר, המתאם בין תנאי קבלה קפדניים, מצוינות אקדמית וסיכויי קריירה הוא נקודה חשובה. מוסדות האוכפים דרישות קבלה מחמירות לקורסי אבטחת סייבר מאותתים

קרא עוד
מחיר לימודי אבטחת סייבר

מחיר לימודי אבטחת סייבר

על מנת להפחית מחיר לימודי אבטחת סייבר, יש הבוחרים בלמידה עצמית כאמצעי חיסכון מועדף. אולם, האם למידה עצמית היא באמת נכונה בתחום אבטחת הסייבר? האם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר