מה עושה בודק תוכנה?

יוני 15, 2023

אין תגובות

בתקשורת לא מפסיקים לשמוע על התנאים והשכר שבתעשיית ההייטק, ועבור אלו שרוצים לתכנן לעצמם עתיד טוב יותר כנראה שזה כבר ברור לאן כדי להם לפנות. אחד התפקידים שאנחנו מקבלים הכי הרבה שאלות עליו הוא תפקידם של בודקי התוכנה. והשאלה המרכזית – מה עושה בודק תוכנה בעבודה שלו? אנחנו מזמינים אתכם לעשות סדר בבאלגן.

לימודי בדיקת תוכנה QA הם בדיוק מה שאתם צריכים כדי להתחיל לעשות סדר בבאלגן. הם יספקו לכם את המושגים, הכלים והכישורים שיאפשרו לכם להבין עמוקות את עקרונות העבודה, להיות יעילים במשימות יומיומיות ולהתקדם בקריירה המקצועית שלכם.

מי אתם נשות ואנשי ה-QA?

בודק התוכנה, הידוע בכינוי איש ה-QA (Quality Assurance Tester), הוא מומחה שמתמקד בבדיקת תוכנה ווידוא שהיא עומדת בתקנים שקבעה החברה וכן שהיא מתאימה לדרישות הלקוחות.
התפקיד של בודק התוכנה הוא לבדוק את המוצר או האפליקציה ולבצע בו גילוי של באגים, של בעיות תפקוד ושל בעיות בהתאמה לדרישות המפורטות שמתקבלות משאר הצוותים. בודק התכונה מפעיל סקריפטים ובודק ידנית את התוכנה במגוון תנאים ותרחישים על מנת לזהות ולתקן את השגיאות והבעיות.

מה עושה בודק תוכנה?

מה חלקם בצוותי החברה של בודקי התוכנה?

כידוע, העולם היום עובד במודלים של שיתוף צוותים ושל עשייה משותפת ורבה, ולנשות ואנשי ה-QA תפקיד מרכזי בשיתופי הפעולה האלה. הם משתתפים בתהליכי התכנון והעיצוב, עוקבים אחר ההתפתחויות במהלך הפיתוח, ומספקים משוב לצוותי הפיתוח. העבודה משלב עבודה עצמאית מול המחשב ויסודיות, אך מצד שני מאפשרת להכיר תוך כדי אנשים מכל המחלקות ולעבוד יחד איתם בממשקים משותפים רבים.

כיצד ניתן להפוך לבודק תוכנה ולהשתלב בתעשיית ההייטק בישראל?

ישנן דרכים רבות לעשות זאת, כאשר בין היתר ניתן ללמוד לבד מספרים או סרטונים ישנים באינטרנט, או לנסות ללמוד מספר שנים ולשים בינתיים את החיים בהמתנה. אולם, אחת הבעיות המרכזיות בשתי השיטות הללו היא שהן מביאות לבזבוז זמן אדיר ולאי צבירת ניסיון במשרה ראשונה.
במקום זאת, אנחנו ממליצים לכם לברר ולקרוא על מכללת איקום, המכללה ללימוד מקצועות הייטק בישראל, וכך מלבד לידע העדכני והמתקדם שתצברו, תוכלו בסיום הכשרת ה-QA להנות גם ממערך השמה שידאג להציג אתכם בפרונט אל מול יתר המועמדים בשוק.
אחת האפשרויות המצוינות שאנו ממליצים עליה היא קורס QA אונליין, שמציע לכם את היתרון של למידה גמישה מכל מקום, בכל זמן, תוך שמירה על האיכות והמקצועיות של החומר. כך, אתם מצטרפים לעולם ההייטק בדרך המהירה והיעילה ביותר, תוך כדי שמירה על איזון בין לימודים לחיים האישיים והמשפחתיים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

תחום אבטחת המידע ממשיך להתפתח ולהיות מרכזי בעולם הטכנולוגי של היום. עם עליית האיומים הקיברנטיים והמתקפות על מערכות מידע, הביקוש למומחי אבטחת מידע נמצא בעלייה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר