מה צריך ללמוד בשביל הייטק?

אפריל 22, 2023

אין תגובות

רוצים לדעת מה צריך ללמוד בשביל הייטק? אתם לא לבד. רבים שואלים את עצמם את השאלה הזו, צעירים בתחילת הדרך שעוד לא ממש התחילו קריירה או בעלי השכלה ועבר תעסוקתי שמחפשים לעשות הסבה מקצועית. בזכות המוניטין המוצלח (והמוצדק) שקיבלה תעשיית ההייטק, כולם רוצים לדעת איך להיכנס לתחום.

תואר ראשון

אם אתם רוצים ללמוד לעומק נושא שיעזור לכם להשתלב בעבודה בהייטק, אתם יכולים להירשם ללימודי תואר ראשון. בדרך כלל, התארים המבוקשים ביותר בחברות הייטק הם לימודי מדעי המחשב, לימודי מערכות מידע ולימודי הנדסת תוכנה.

מצד שני, אם אין לכם חשק לבלות ארבע שנים מאחורי ספסל הלימודים, ואתם רוצים לרכוש השכלה בדרך מהירה יותר, יש לנו פתרון בשבילכם. אתם יכולים להירשם לקורס הייטק למתחילים, ללימודי תעודה שיעזור לכם לצבור ידע וניסיון פרקטי שיאפשרו לכם להרשים מעסיקים ולהתקבל לעבודה בהייטק.

מה צריך ללמוד בשביל הייטק?
לימודי תעודה: מה צריך ללמוד בשביל הייטק?

יש קורסים קצרים בהייטק שיאפשרו לכם לרכוש ידע מתאים בשביל עבודה בהייטק. קורסים כאלו יכולים להיות בתחומים טכנולוגיים, כמו פיתוח תוכנה או סייבר, ויכולים להיות בתחומים אחרים, כמו בדיקות תוכנה QA, שיווק דיגיטלי, גיוס עובדים ועוד.

אם אתם מחפשים קורס מקצועי שיעזור לכם לפתוח דלתות בענף ההייטק, כדאי לכם להכיר את מכללת איקום. אנחנו מציעים מגוון קורסים מקיפים ומקצועיים בתחומים שונים, שנלמדים באופן מקוון מהבית. אצלנו, תקבלו גישה לרשת חברתית אקדמית ראשונה מסוגה, שתעזור לכם לקבל ליווי אישי מתחילת הקורס ועד סופו.

תנאי קבלה: צריך בגרות או פסיכומטרי?

כשמדובר בלימודי תעודה, בניגוד לתואר ראשון, אתם לא חייבים שתהיה לכם תעודת בגרות או ציון בבחינת פסיכומטרי. העניין תלוי במוסד הלימודים אליו אתם מתכננים להירשם, אבל במקרים רבים, דרישות הקבלה יהיו פשוטות יותר, למשל 12 שנות לימוד או ראיון אישי.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר