מציאות מדומה פיתוח

ספטמבר 17, 2022

אין תגובות

בשנים האחרונות עבר תחום פיתוח אפליקציות מציאות מדומה קפיצה אדירה אם בעבר רק חברות שיווק ופרסום השתמשו בו ולא היה מוכר לרבים. כיום נראה שכמעט כל תחום יעשה בו שימוש לצרכיו.

אז מהי בעצם פיתוח מציאות מדומה?

טכנולוגיה זו יוצרת מציאות מדומה בעזרת מספר פעולות פשוטות, ועל ידי קסדה ניתן להשתמש בה בתחומים רבים, כמו: חינוך, רפואה מכניקה, קולנוע, ועוד. בעצם משתמשים בתוכנת מחשב כדי ליצור דמויות שונות, תמונות, הדמיות, תחושות, ועוד קיים הבדל בינה לבין סרטים, שהצופה לא יכול לשלוט על התסריט ולשנות אותו כראות עיניו, אך במציאות המדומה יש לו את האפשרות הזו.

מציאות מדומה פיתוח
מה צריך לדעת בשביל לפתח מציאות מדומה?

תחום פיתוח מציאות מדומה כולל בתוכו תפקידים והגדרות רבות. הראשון שבהם הוא קוד פיתוח מציאות מדומה, הדורש ידע של מקודדים ושל מתכנתים, וככל שיש ניסיון קודם עם סוגי קוד שונים, פיתוח מציאות מדומה יהיה קל יותר. השלב השני הוא רישום הפיתוח, שכן צריך לדעת איך לבצע. תרשימים שונים זהו השלב השני בדרך לרעיון, על מנת להוציא אותו מהכוח אל הפועל, יש צורך לדעת לצייר תרשימים ברמה גבוהה.
צעדים ראשונים בפיתוח
השלב הראשון בפיתוח מציאות מדומה הוא פיתוח למובייל. אמנם פיתוח במובייל לא דומה לפיתוח בקסדות אבל זו התחלה טובה. לאחר מכן בוחרים את מנוע הפיתוח. קיימים מספר מנועי פיתוח בשוק.

למה כדאי ללמוד במכללת איקום?

הלימודים מאושרים, על ידי משרד החינוך וגורמים נוספים. צוות המרצים נבחר בזכוכית מגדלת והם הטובים בתחומם. למכללה יש רשת חברתית אקדמית ראשונה מסוגה שבה ניתן ליצור שיתופי פעולה עוד במהלך לימודי VR. צוות המרצים מלווה אישית כל תלמיד עד להצלחה ולשליטה בחומר הנלמד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר