מקצועות הייטק ללא תכנות

פברואר 6, 2023

אין תגובות

מקצועות הייטק ללא תכנות

הייטק זה לא רק למתכנתים, גם אנשים שאין להם הבנה טכנולוגית ולא יודעים לכתוב קוד יכולים להשתלב במשרה הייטק ללא ניסיון. אם אתם רוצים להשתלב בעבודה כזאת, פשוט צריך להכיר מקצועות הייטק ללא תכנות ולכוון לשם.

במכללת איקום אפשר ללמוד על תחומים שונים שלא קשורים לתכנות, אבל אפשר להשתלב בזכותם בעבודה בהייטק. למשל, אצלנו אפשר ללמוד על בניית אסטרטגיות שיווק, ניהול מדיה, ניהול עסק, הקמת ברנד, עבודה מול ספקים ולוגיסטיקה ועוד.

משרות עיצוב

עיצוב הוא חלק חשוב מחוויית המשתמש שחברות הייטק נותנות ללקוחות שלהם. למשל, אם האתר של החברה נראה לא טוב או עם עיצוב מיושן, הדבר עלול לפגוע ברצון של הלקוח לקנות משהו מהחברה הזאת. לכן, יש חשיבות גדולה לעיצוב של האתר, האפליקציה או של המוצר שמוכרת החברה.

בשביל להתקבל למשרות עיצוב גרפי לא צריך לדעת תכנות, אבל כן צריך להכיר תוכנות רלוונטיות לתחום כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ועוד.

מקצועות הייטק ללא תכנות
משרות שיוק

תפקידם של אנשי שיווק בחברת הייטק שעברו קורס סושיאל  מדיה אונליין יכול להיות מגוון, כשהמטרה העיקרית שלהם היא לקדם את השיווק והמכירות של המוצר או השירות שמציעה החברה. אנליסט שיווקי בחברת הייטק צריך להחליט איזה קמפיין מתאים לאיזה קהל יעד ולאן כדאי לנתב את התקציב שמיועד לפרסום. תפקיד כזה מיועד לאנשים שיכולים לעבוד עם נתונים מספריים מצד אחד, אבל יש להם חשיבה יצירתית מצד שני.

משרות גיוס

אחד ממקצועות ההייטק ללא תכנות שנחשבים מעניינים במיוחד עוסקים בגיוס והשמה של עובדים. מחלקת משאבי אנוש בחברות הייטק הן בדרך כלל מחלקות משמעותיות, כי תפקידן לגייס עובדים איכותיים שיעזרו להניע את החברה קדימה. יש תפקידי גיוס או רווחת עובד התחלתיים שאפשר להתקבל אליהם גם ללא ניסיון קודם, אבל חייבים יחסי אנוש מעולים ויכולות תקשורת ברמה גבוהה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר