מקצועות הייטק

מאי 14, 2022

אין תגובות

בשנים האחרונות העולם שלנו ממשיך להתפתח ולהשתנות. בעשור האחרון הטכנולוגיה התפתחה לשיאה ורק ממשיכה. עולם הדיגיטל וההייטק צוברים תאוצה, ומקצועות הייטק נהיו מבוקשים יותר. עם הדרישה בשוק העבודה, יותר אנשים מעוניינים להשתלב במקצועות ההייטק. במכללת איקום תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים עם התחייבות לעבודה שיפתחו את עולמכם למקצועות הייטק מגוונים שקיימים בשוק העבודה.

 

איזה מקצועות הייטק קיימים?

ישנם מקצועות רבים בעולם ההייטק אך כמה נחשבים למבוקשים. המקצוע הראשון הוא בודק תוכנה. במקצוע זה לא צריך ניסיון מקדים והוא נחשב לתפקיד התחלתי שממנו ניתן להתקדם. מקצוע הייטק נוסף שקיים הוא מפתחי תוכנה ואפליקציות. את המקצוע הזה ניתן למצוא כמעט בכל סביבת עבודה. ככל שרמת העבודה גבוהה יותר ניתן להגיע למשכורות גבוהות במיוחד. ישנו גם את מקצוע הדיגיטל וניהול רשתות חברתיות. כל מקום עבודה בהייטק צריך בעל מקצוע לצד השיווקי. גם במקצוע זה לא צריך ניסיון מוקדם ומספיק לקחת קורסים מומלצים בהייטק לכל המקצועות הללו בכדי לקבל את הידע הנדרש. 

מקצועות הייטק

 

מדוע לימודים במכללת איקום?

מכללת איקום היא מכללה למקצועות הדיגיטל וההייטק שפועלת על פי שיטת לימוד חדשנית. למכללת איקום רשת חברתית אקדמית בה מועברים שיעורים וקורסים בתחומי התכנות, סייבר, דיגיטל ובפרט גם במקצועות ההייטק. ברשת החברתית האקדמית ניתן למצוא פורומים, צ'טים ופלטפורמה שלא נראתה לפני. השיעורים מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי שמטרתו להקנות ללומדים את הידע והכלים הנדרשים כדי להצליח במקצועות ההייטק.

 

כיום ישנם מקצועות הייטק רבים והדרישה לאנשי מקצוע גדלה. במכללת איקום תוכלו לקבל את הכלים וההכשרה המקיפה ביותר על ידי צוות מרצים מוביל בתחום על מנת להתברג בעולם ההייטק ולמצוא מבין מקצועות ההייטק הקיימים, מקצוע שבו תצליחו ותוכלו לעבוד בו בהצלחה.

 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר