משכורת ממוצעת של אבטחת מידע

מרץ 26, 2023

אין תגובות

בהייטק מרוויחים יותר, אבל בכמה? משכורת ממוצעת של אבטחת מידע יכולה להשתנות בהתאם לתפקיד ולניסיון המקצועי שיש לכל עובד. ככל שמדובר בבעל תפקיד בכיר יותר בתחום מבוקש יותר עם שנות ניסיון רבות יותר – השכר שלו יהיה גבוה יותר בהתאם.

אבטחת מידע זה התחום הכי רווחי בהייטק?

אבטחת מידע זה ללא ספק אחד התחומים המשתלמים ביותר בהייטק, מבחינת משכורות ותנאי עבודה אטרקטיביים. בגלל שמדובר בתחום מבוקש ביותר, אף פעם אין מספיק עובדים איכותיים וכתוצאה מכך, מקומות עבודה מציעים משכורות תחרותיות במיוחד כדי למשוך אליהן עובדים.

משכורת ממוצעת של אבטחת מידע
גובה המשכורת הממוצעת של איש אבטחת מידע

מומחה אבטחת מידע ממוצע מרוויח כ- 16,000 ש"ח בחודש. עם זאת, מסתבר שיש פער בין משכורת ממוצעת של אבטחת מידע במרכז ובשרון לעומת חלקים אחרים בארץ. במרכז מדובר על הכנסה חודשית ממוצעת של 18,000 ש"ח, לעומת צפון ודרום הארץ שבהם מרוויחים בתפקיד בממוצע 13-14 אלף ש"ח.

כמובן שגם הותק משפיע על המשכורות, עובד חדש יכול להרוויח בממוצע כ- 13,000 ש"ח בחודש, ועובד ותיק בעל עשר שנות ניסיון ירוויח 25,000 ש"ח (אפילו יותר אם מדובר בדרג ניהולי).

מעבר למשכורות ממוצעות, אפשר לנהל דיון נפרד על משכורות לתפקידים שונים, שכן תחום אבטחת המידע הוא רחב וכולל לא מעט תפקידים. למשל, מי שעובד בתור חוקר אבטחה Security Researcher, מרוויח 15,000 ש"ח בתפקיד הראשון שלו, ואחרי 10 שנות ותק יכול להרוויח 33,000 ש"ח.

איך מגיעים לעבוד באבטחת מידע?

כדי להתחיל לעבוד בתחום, אתם חייבים לסיים קורס אבטחת מידע. במכללת איקום אפשר להירשם לקורס אבטחת מידע אונליין מקיף שילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לעבוד בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר