סייבר לנוער

יולי 26, 2023

אין תגובות

מה הזמן המתאים להגשמת החלום שלכם? מה נדרש מכם על מנת להגשים אותו? בעוד שרבים יענו שכבר מחר הוא הזמן המתאים, ושלהגשמת החלום נדרשת אמונה, אלו שבאמת מגשימים יענו שהזמן המתאים הוא היום, ושנדרשות לכך מוטיבציה ופעולה. עבור תלמידות ותלמידים רבים, קורס לימודי סייבר לנוער הוא הצעד הראשון, ויפה שעה אחת קודם.

למי מתאימים לימודי סייבר לנוער?

אם אתם יושבים מול המחשב ומרגישים שזה הייעוד שלכם, אם החלטתם שהעתיד שלכם יראה יותר טוב מהעתיד של בנות ובני גילכם ואם אתם באמת מוכנים לעבוד קשה בשביל זה – לימודי סייבר לנוער הם בדיוק בשבילכם ובשבילכן.
הלימודים כרוכים במאמץ לא קטן, אבל הם מתגמלים מאוד, ובעיקר אם הצו ראשון עוד לפניכם הם יכולים לסדר לכם שיבוץ יוקרתי באחת מיחידות העילית ב-8200.

מה ניתן לעשות בתור בוגרות ובוגרי לימודי סייבר לנוער?

עם סיום קורס תכנות לנוער תחזיקו כבר בידע שיאפשר לכם לעבוד בתעשייה, תוך התאמות לסטטוס בו אתם נמצאים בחייכם. אם אתם עוד בבית הספר התיכון, תוכלו להתחיל בפרוייקט משלכם ואף להציג אותו במסגרת הלימודים בבית הספר. אם אתם לקראת גיוס, תוכלו אולי לשלב עבודה במקביל לשירות הצבאי.
כך או אחרת, מעבר לידע שתצברו, תלמדו שפה שתלווה אתכם במהלך השנים הקרובות, ושבעזרתה כשתצוץ ההזדמנות המתאימה תוכלו לזנק עליה ולהתחיל בפרוייקט מרגש ללא הכנה מוקדמת.
מדובר בידע שיבדל אתכם ויתן לכם יתרון על פני אנשים בני גילכם ואף על פני אנשים שגדולים מכם בכמה שנים, ובכך יעזור לכם לעשות קיצור דרך משמעותי בדרך לתפקיד משמעותי ראשון.

לימודי סייבר לנוער
בואו לשמוע עוד על מכללת איקום

מכללת איקום נחשבת לאחת המכללות המובילות בישראל למקצועות ההייטק והאונליין. למכללה רשת חברתית אקדמית בעזרתה ניתן לפתוח דלתות אחת לשני, וכן להישאר מעודכנים בכל הפיתוחים החדשים בעולם הסייבר משנה לשנה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר