על פי פרסומים זרים: מנובמבר יש בעיות במנהל המודעות של Facebook

אוקטובר 26, 2019

אין תגובות

על פי פרסומים זרים באתר marketingland, משווקים מדווחים על בעיות ניכרות כבר בחודש נובמבר האחרון, כאשר הפלטפורמה סבלה כבר מימי הפסקה לפני יום שישי השחור.

מעובד על פי אתר marketingland

בנובמבר שעבר, שלושה ימים לפני יום שישי השחור, תוכנת מנהל המודעות של Facebook, על פי פרסומים זרים, סבלה מהפרעה שהותירו מפרסמים רבים כשאינם יכולים לגשת למסעות פרסום, להעלות קריאייטיב או להוריד דוחות במהלך עונת הקניות המקוונת הבוערת. מאז, על פי הפרסומים,  מפרסמים אומרים שהם חוו ירידה מתמדת בביצועי הפלטפורמה, בגלל  שאי-אפשר לפרסם מודעות או להפסיק מסעות פרסום עקב חוסר עקביות משמעותי בתוצאות מסע הפרסום.

"מאז הפסקות הגדולות בשנה שעברה לפני יום שישי השחור, לפייסבוק כפלטפורמה יש תנודות ביצועים על בסיס יומי", אמר ג'ון בולינג, מנהל פעולות בארה"ב עבור ROAS Media באתר marketingland.  בולינג אמר כי הוא מבחין בבעיות במנהל המודעות, לאחר שפייסבוק ירדה במשך יותר מארבע שעות, מוקדם יותר השנה (הפסקות האתר הארוכות ביותר עד כה).

הבלינג אינו לבד. גרייסי ואנדרו פוקסוול, מייסדי חברת הייעוץ החברתית Foxwell Digital ומנהלי קבוצת הפייסבוק של Facebook ו- Instagram Pro Ad Buyers, אמרו שהם – יחד עם חברי קבוצת הפייסבוק שלהם – חווים בעיות ביצועים מתמשכות עם מנהל  המודעות.

אז מה הבעיה?

חברת Foxwell Digital מדווחת כי היא רואה את ההשפעות השליליות יותר בארה"ב, במיוחד למפרסמים המתמקדים בתגובה ישירה.

"ביצועי המודעות היו לא עקביים מאוד, עם תנודות פראיות במיוחד עבור מפרסמים קטנים יותר, כגון אלה שהוציאו 15,000 דולר או פחות לחודש", אמר גרייסי ואנדרו פוקסוול.

בולינג אמר כי הסוכנות שלו עדה גם לאי-עקביות רבה עם קמפיינים של לקוחות, עם תוצאות שונות באופן משמעותי מיום ליום.

דוד הרמן, שמנהל מסעות פרסום ב- Facebook מאז 2012, אמר שמעולם לא ראה את רמת הבעיות הזו עם מנהל המודעות.

"דברים הולכים ומחריפים מאז ההפסקה הגדולה השנה", אמר הרמן, שהוא הבעלים של שותף ומנהל הפרסום של חברת המדיה החברתית  Social Outlier. לדבריו, הוא חווה הכל, מפני שלא היה מסוגל להפעיל מודעות כדי לא להשבית את מסעות הפרסום, ודוחות הביצועים מתו עבור חשבונות קטנים יותר.

מה זה עולה למפרסמים?

הרמן אמר שיש לו בעיות עם חשבונות בהוצאות עד 750,000 $ לחודש על פלטפורמות, אבל המפרסמים הקטנים יותר, אלה עם ההוצאות 25,000 $ ופחות לחודש, סובלים את ההשפעה הגדולה ביותר.

"מדובר בגיוס עובדים או פיטורי עובדים", אמר הרמן על ההכנסות האבודות של מפרסמים קטנים יותר, המסתמכים על מסעות פרסום בפייסבוק כדי להניע את השורה התחתונה. הרמן  אף ציין כי לקוח אחד לא היה מסוגל להפעיל את מודעות 'יום האם' – וזה עולה להם מעל 600 אלף דולר בהכנסות.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר