פיתוח תוכנה קורס

מרץ 4, 2024

אין תגובות

קורס פיתוח תוכנה, מלווה פעמים רבות באמונות במיתוסים שונים ומשונים. אנחנו כאן כדי לנפץ אותם, ולהקל עליכם את עיכול המציאות, הלא פחות יפה.

קורס פיתוח תוכנה, מבטיח עבודה בחברת טכנולוגיה

לא מדויק. בעוד שקורסי פיתוח מספקים מיומנויות וידע חשובים, מציאת עבודה בתעשייה הטכנולוגית, תלויה גם בניסיון, נטוורקינג ותנאי שוק העבודה. לכן, חשוב ללמוד במקום מקצועי כמו מכללת איקום, שמציעה בנוסף ללימודים, גם שירות השמה מקצועי ואמין במיוחד, גם לג'וניורים.

קורסי פיתוח תוכנה, מיועדים רק לבעלי כישורי מתמטיקה חזקים.

לא מדויק. יש מיומנויות מתמטיקה רבות שיכולות להועיל. אך הקורסים מתמקדים יותר בחשיבה לוגית, פתרון בעיות ויצירתיות בקידוד. כך שיכולות אחרות, ומיומנויות חשובות לא פחות, יכולות לקדם אתכם גם הן, בסולם המקצועי בתחום זה.

פיתוח תוכנה קורס
קורסי פיתוח תוכנה, מיועדים רק לסטודנטים צעירים.

לא נכון. אנשים מכל הגילאים, יכולים להירשם לקורס תכנות למתחילים אונליין, כל עוד הם מוכנים ללמוד, ומסוגלים להסתגל לטכנולוגיות חדשות. לכן ניתן לראות במכללות אונליין רבות, כמו גם במכללת איקום, סטודנטים צעירים ממש, מיד אחרי צבא, ועד סטודנטים מבוגרים יותר, המעוניינים ליצור הסבת מקצוע, או להתקדם במקום עבודתם הנוכחי.

קורסי פיתוח תוכנה, מיועדים רק למי שרוצה להיות מהנדסי תוכנה.

לא תמיד. קורסי הפיתוח מועילים לכל מי שמתעניין בקריירה, הקשורה לטכנולוגיה. כגון פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות לנייד, עיצוב UX/UI וניהול מוצר. לעיתים קורס תכנות לימודי תעודה מהווה רקע לתחום המקצועי של הסטודנט, שמאפשר לו להתקדם בסולם ההיררכי במשרד, ולעיתים הוא מהווה את המקצוע עצמו.

פיתוח תוכנה, הם קורסים תיאורטיים ללא יישום מעשי.

לא נכון. קורסי פיתוח תוכנה טובים, משלבים פרויקטים מעשיים, תרגילי קידוד ויישומים מהעולם האמיתי. זאת כדי להבטיח שהתלמידים ידעו ליישם את הלמידה, בתרחישים מעשיים בשוק העבודה האמיתי, ובחייהם המקצועיים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר